همزمان با سراسر کشور؛

تظاهرات استکبار ستیزی یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان دماوند برگزار شد

تظاهرات استکبار ستیزی یوم الله ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور گسترده مختلف مردم، دانشجویان و دانش‌آموزان در شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، در این راهپیمایی مردم استکبارستیز شهرستان دماوند، دانش‌آموزان و دانشجویان، اساتید حوزه و دانشگاه، طلاب و روحانیون و تشکل‌های دانشجویی با سر دادن شعارهایی مانند « مرگ‌بر آمریکا»، «به آمریکای شیاد نمی‌کنیم اعتماد»، «برگ برنده ما دشمنی با آمریکاست» نفرت خود را از سیاست‌های استکباری آمریکا نشان دادند و از مسئولان خواستند تا به این شیطان اعتماد نکنند.

در قطعنامه راهپیمایی استکبارستیزی سیزدهم آبان شهرستان دماوند آمده است: با ادامهٔ روند ادبیات زشت، اهانت‌آمیز و زورگویانه و خوی استکباری و استعماری دولت‌مردان آمریکا در مواجهه با ملت شهیدپرور و استکبارستیز ایران همچنان آمریکا را شیطان بزرگ و دشمن شماره یک خود و بلکه جامعه بشری و صلح و امنیت جهانی می‌داند.

«یوم‌الله سیزدهم آبان»؛ بر تاریخ معاصر ایران و حتی تاریخ نهضت‌های آزادی‌خواه و آزادی‌بخش جهان و منطقه به‌ویژه در مقطع زمانی اخیر و انتشار امواج خروشان بیداری اسلامی ملت‌ها و جوامع در مسیر استکبارستیزی و مبارزه با ظلم و طاغوت تأثیراتی عمیق و نقشی شگرف و ماندگار داشته است.

آنچه سیزدهم آبان ترسیم می‌کند؛ صرفاً یک رویداد تاریخی نیست بلکه واقعه‌ای تاریخ‌ساز، ماندگار و تأثیرگذار است که در هر کدام از رخدادهای آن، مصادیقی از “پایداری، فداکاری و مقاومت اسلامی و بیداری جهاد گونه علیه طواغیت و استکبار و نظام سلطه” ملت مجاهد و جوانان رشید و غیور ایران اسلامی و الگویی عملیاتی و جهانی در مبارزه علیه قدرت‌های شیطانی و استکباری است. وقایعی که هر یک به تنهایی می‌تواند منشأ تداوم حرکت عظیم نهضت و انقلاب اسلامی و ظلم‌ستیزی، نفی نظام‌های سلطه و آرمان‌گرایی نسل‌های متعهد و مؤمن این سرزمین در بستر تاریخ فرداهای این کشور قرار گیرد.

سیزدهم آبان ماه در حافظه تاریخی ملت بزرگ و شجاع ایران اسلامی نقطه عطفی در جهت سرعت بخشیدن به روند شکل‌گیری، تداوم، استمرار و بالندگی انقلاب اسلامی است و برجسته‌ترین ویژگی آن در مبارزه مستمر ملت ایران در ادوار مختلف تاریخی با “استبداد و استعمار داخلی”، “استکبار و استثمار خارجی” و عدم اعتماد به شیطان بزرگ، آمریکای مستبد است.

همچنین در ادامه این بیانیه می‌خوانیم: برگزاری با شکوه و حماسی مراسم تظاهرات سراسری ضد استکباری یوم‌الله سیزدهم آبان، حرکت در مسیر راه و منش حضرت امام راحل رحمت الله علیه و پیروی از منویات امام المسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی است که همواره بر عدم اعتماد به سردمداران شیطان صفت آمریکا را گوشزد کرده‌اند، و حفظ و ارتقای قدرت نرم نظام در مواجهه مناسب‌تر با جهان و بالا بردن قدرت چانه‌زنی قوی‌تر دستگاه دیپلماسی کشور خواهد بود و در همین راستا بایستی همهٔ دستگاه‌ها و مسئولین در کنار ملت بزرگ ایران اسلامی تمام تلاش خود را معطوف برگزاری هر چه با شکوه‌تر مراسم ضد استکباری یوم‌الله سیزدهم آبان کنند؛ که شکوه این مراسم نشان از اقتدار، اتحاد و وحدت ملی و عظمت ایران اسلامی خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن