تشییع و خاکسپاری ۲ شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در دماوند

مراسم تشییع ۲ شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس از مقابل حسینیه شهرک جهاد آغاز و در پارک خانواده شهرک فرهنگیان منطقه گیلاوند به خاک سپرده شدند.

به گزارش  پایگاه خبری تارود دماوند، همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم تشییع ۲ شهید گمنام ۱۷ ساله و ۲۳ ساله هشت سال دفاع مقدس با حضور جمعی از مسئولان، خانواده شهدا و اقشار مختلف مردمی از مقابل حسینیه شهرک جهاد منطقه گیلاوند آغاز و در پارک خانواده شهرک فرهنگیان منطقه گیلاوند به خاکسپاری گردیدند.

سردار علي اصغر محسن شيخي، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تهران در حاشیه این مراسم اظهار داشت: امروز مصادف با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) پیکرهای پاک دو شهید گمنام در این منطقه به خاک سپرده شدند.

وی افزود: این موضوع افتخاری برای این منطقه است که رسالت ما را بیشتر کرده و وظیفه همگان برای قدردانی همچنین انتقال پیام و آرمان‌های شهدا به نسل‌های آینده را دو چندان می‌کند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تهران گفت: برگزاری مراسم گرامیداشت شهدا خوب است اما کافی نیست و مردم باید بتوانند هر چه بیشتر خون شهدا را پاس داشته و آرمان‌هایی که شهدا برای آنها جان خود را فدا کردند را منتقل کنند.

محسن شيخي تصریح کرد: به هدف مذکور نمی‌توان دست یافت مگر اینکه جوانان را با این آرمان‌ها آشنا کرده و راه شهدا را ادامه دهیم، باید قدردان سرمایه‌ای که خداوند عطا کرده است باشیم.

وی تصریح کرد: مسلما امنیت موجود در کشور به واسطه سرمایه‌ای است که شهدا به ما داده‌اند و باید قدردان این پشتیبانی بوده و تا جای ممکن مبلغ پیام و آرمان‌های شهدا باشیم.

.

.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا