رئیس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند خبر داد؛

تشکیل 38 کمیته تخصصی در هیات ورزش‌های همگانی دماوند/ اهدای احکام مسئولان کمیته‌های تخصصی هیات ورزش‌های همگانی دماوند

دومین نشست ماهیانه اعضای هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند با حضور مسئولان اداره ورزش و جوانان این شهرستان همراه با گزارش عملکرد هیات در طول فعالیت ماه‌های گذشته و معرفی کمیته‌ها و اهدای احکام اعضای هیات در سالن جلسات دانشگاه ارشاد دماوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، بهرام صالحی نیا، رئیس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند در این نشست اظهار داشت: این هیات چندین سال است که در شهرستان دماوند فعالیت می‌کند و با رویکردهای مختلفی که برای شهرستان در آن طراحی شده است، امیدواریم با پتانسیل‌های ورزشی موجود در دماوند و کمیته‌های مربوطه انتظارات ورزشی مردم را تحقق بخشیم.

وی افزود: 38 کمیته در هیات ورزش‌های همگانی دماوند وجود دارد و امروز اعضای 22 کمیته با فراخوانی که در سطح شهرستان اعلام کردیم معرفی شدند و براساس تخصص و دانشی که داشتند انتخاب شدند.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند گفت: هر کمیته به صورت تخصصی در زمینه‌های پیاده‌روی، ورزش‌های تخصصی، پیشکسوتان، یوگا، نهاد و سازمان‌های مردمی و … فعالیت می‌کنند.

صالحی نیا ادامه داد: زمانی که کار را شروع کردیم کرونا شیوع پیدا کرده بود و مجبور بودیم در فضای مجازی بیشتر فعالیت کنیم که همه کمیته‌ها در این حوزه عملکرد مثبتی داشتند، اما هدف اصلی کمیته‌هایی همچون کمیته پیشکسوتان و آمادگی جسمانی هستند که کل جامعه را در برمی‌گیرند و باید بیشتر مورد توجه باشند.

وی عنوان کرد: تقریباً 24 نفر عضو هیات ورزش‌های همگانی هستند و این هیات از 38 کمیته برخوردار است، امید است در آینده برنامه متنوعی را براساس تقویم 6 ماهه پیش ببریم.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند گفت: در تقویم برنامه‌های دیدار با خانواده‌های شهدا، طراحی کلیپ‌های ورزش در خانه، همایش پاکدشت گلگشت و مراسم پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان به مناسبت ولادت امام رضا (ع) پیش‌بینی شده است.

صالحی نیا بیان کرد: اجرای برنامه برای معلولان بهزیستی، پیاده‌روی و تجلیل از پیشکسوتان ورزشی و درخواست‌های کلاس‌های تئوری و عملی مربیگری و دانش‌افزایی و سمینارها و همایش‌ها از دیگر برنامه‌های دیده شده هستند.

اتنهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا