رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند:

تصویب‌ 587 هزار میلیون ریال تسهیلات برای 5 شرکت‌ تولیدی در دماوند جهت تأمین منابع مالی و سرمایه در گردش/ مشکل اساسی شرکت‌های صنعتی در دماوند تأمین منابع مالی در سرمایه در گردش است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند از برآورد و تصویب‌ 587 هزار میلیون ریال تسهیلات برای پنج شرکت‌ تولیدی جهت تأمین منابع مالی و سرمایه در گردش طی سال جاری خبر داد.

آرش آقاجان احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود با اشاره به اینکه مهم‌ترین مشکل شرکت‌های صنعتی بزرگ شهرستان دماوند در سال جاری تأمین منابع مالی و سرمایه در گردش بوده است، اظهار داشت: در همین راستا بازدیدهای انجام شده و با مساعدت‌های فرمانداری محترم شهرستان دماوند به لحاظ رفع موانع و رونق تولید تعداد پنج پرونده تسهیلاتی از محل موضوع بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه ۹۷ مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: برای شرکت‌های کشت و صنعت دام اصیل لار، تولیدی صنعتی اقتصاد و صرفه تلاش، مروارید آرد دماوند، شرکت تکاب اتصال دماوند، شرکت دارویی امید پارسینا دماوند جمعاً به مبلغ بیش از 587 هزار میلیون ریال تسهیلات برآورد شد که دقیقاً همین مبلغ در کمیته شهرستانی و استان تهران مورد تصویب نهایی قرار گرفت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند عنوان کرد: همچنین پرونده‌های تسهیلاتی به شعب بانک به منظور دریافت تضامین و پرداخت ارجاع شده است.

وی با بیان اینکه همچنان درخواست هرگونه کمبود نقدینگی برابر ضوابط بررسی و مورد اقدام قرار می‌گیرد، گفت: تسهیلات سرمایه ثابت برای بهسازی و نوسازی خطوط تولید در دست بررسی است و بعد از بررسی‌های لازم و تکمیل، جهت تصویب نهایی به کارگروه شهرستان و استان تقدیم خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن