تجهیز هفت مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی در رودهن

بخشدار رودهن از تجهیز شش مدرسه در رودهن و یک مدرسه در آبعلی جهت اسکان مسافران نوروزی خبر داد.
به گزارش تارود، رضا طاهر خانی گفت: با همت ستاد خدمات سفر بخش رودهن هفت مدرسه ابن سینا، شهید طالقانی، ارشاد، فرزانگان، تربیت، شهید بهشتی و حاج محمد ابراهیمی آبعلی با تمام امکانات و تجهیزات برای اسکان مسافران نوروزی در سطح منطقه در نطر گرفته شده است.

وی همچنین از استقرار ایستگاه های پلیس راهور، میراث فرهنگی، راهنمای مسافران و هلال احمر در ورودی شهر رودهن خبر داد و گفت: جهت رفاه حال مسافران عبوری جمعیت هلال احمر نیز علاوه برچادر های سلامت اقدام به برپایی چادرهای خیمه نماز و استراحت یک روزه و چند ساعته برای مسافران نموده است.

بخشدار رودهن از آمادگی کامل مراکز درمانی منطقه برای ایام نوروز خبر داد و گفت: دو مرکز درمانی خصوصی جراحی نکو و خاتم و مرکز درمانی دولتی حضرت محمد (ص) با بهترین امکانات وتجهیزات و کادر پزشکی مجرب آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی می باشند.

طاهر خانی همچنین با اشاره به اینکه رودهن در دو سال گذشته در بحث اسکان مسافران نوروزی مقام نخست استان تهران را از آن خود نمود گفت: ستاد خدمات سفر با تمام توان آماده استقبال از مسافران نوروزی است.

شایان ذکر است؛ شهر رودهن بواسطه وجود دو جاده مهم و بین استانی هراز و فیروزکوه پر تردد ترین شهر استان تهران محسوب می شود که علاوه بر کسب رتبه نخست اسکان مسافران نوروزی در سطح استان تهران دوبار متوالی در سال های ۹۲ و ۹۳ به عنوان دومین شهر پرتردد کشور در ایام نوروز نیز معرفی شد.

انتهای پیام/ر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن