تجمع اعضای تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه آزاد سماء رودهن مقابل فرمانداری دماوند/ ادارات به مطالبات اعضا پاسخگو نیستند

اعضای تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه آزاد سماء رودهن مقابل فرمانداری دماوند نسبت به عدم پاسخگویی ادارات به مطالبات اعضا تجمع داشتند.

به گزارش  پایگاه خبری تارود دماوند، ظهر امروز اعضای تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی سماء رودهن مقابل فرمانداری دماوند تجمع کردند.

یکی از اعضا طی پیامی برای ما نوشت: حدود ۱۷ سال است که اداره تعاون دماوند و ارگان‌های مربوطه از جمله شهرداری و شورای شهر رودهن حدود ۷۰۰ نفر از اعضا را بلاتکلیف گذاشته‌اند و اصلاً به مطالبات به حق اعضا پاسخگو نیستند.

شهرداری و شورای شهر رودهن تا الان به توافقات با تعاونی بر مبنای قوانین اقدامی نکرده‌اند و میزان سرانه‌های شهری را در ۴۵۰ هزار مترمربع از زمین‌ این تعاونی بیش از قوانین شهری افزایش داده است.

۲۹ شهریورماه سال ۱۳۹۹ مجمع عمومی تعاونی در مدرسه‌ ابن‌سینا شهر رودهن تشکیل شد و تا به‌ حال اداره تعاون علاوه‌بر تکلیف قانونی خود مبنی‌بر تایید و رد، مجمع مذکور موضوع را بلاتکلیف نگه داشته و در این‌باره هیچ‌گونه توضیح منطقی ارائه نمی‌دهد.

مراجعه مسئولان تعاونی به مراجع مربوطه بلاپاسخ مانده و امروز هم اعضا با تجمع مقابل فرمانداری دماوند با درخواست از فرماندار پیگیر حق خود شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا