به‌مناسبت هفته بسیج و ولادت امام حسن عسکری(ع)؛

300 نفر از پرسنل بهداشت و درمان دماوند تجلیل شدند

به‌مناسبت هفته بسیج و ولادت امام حسن عسکری(ع) 300 نفر از پرسنل بهداشت و درمان دماوند با حضور جمعی از مسئولان تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، در مراسم تجلیل از پرسنل بهداشت و درمان دماوند دادستان و رئیس دادگستری دماوند، فرمانده سپاه دماوند، امام جمعه دماوند، رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند و … حضور داشتند.

این مراسم به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند و سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند برگزار شد.

سرهنگ روح‌الله عرب، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند در این مراسم اظهار داشت: در مقابله با کرونا در کنار شبکه بهداشت و درمان هستیم.

وی افزود: ضدعفونی معابر و ارائه آموزش‌ها به آحاد مردم همچنان ادامه دارد و در حال حاضر طرح شهید سلیمانی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند گفت: در ایام و مناسبات مختلف بسیج در کنار جامعه پزشکی بوده و تا حد امکان اقلام بهداشتی را تهیه کرد.

عرب تصریح کرد: خیرین شهرستان دماوند، دستگاه‌ها و نهادهای دولتی، امام جمعه، اوقاف و دیگر ارگان‌ها نیز برای مقابله با کرونا در کنار شبکه بهداشت و درمان بوده‌اند.

وی گفت: در مقابله با کرونا جامعه‌ای را مشاهده می‌کنیم که سراسر ایثار و فداکاری است و این مهم برگرفته از تفکر بسیجی می‌باشد، هر کسی در هر نقطه‌ای از کشور در راستای خدمت به مردم تلاش کند بسیجی و پاسدار انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند عنوان کرد: امیدواریم هرچه زودتر با تلاش و کمک یکدیگر ویروس منحوس کرونا را ریشه‌کن کنیم.

لازم به ذکر است در این مراسم لوح تقدیر، شاخه گل، کارت هدیه و اقلام بهداشتی به تمامی این عزیزان اهدا گردید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا