تجلیل از مسئولان روابط عمومی ادارات به همت دفتر امام جمعه شهرستان دماوند

به‌مناسبت گرامیداشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی حجت‌الاسلام فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند از مسئولان روابط عمومی ادارات با اهدای لوح و هدایایی تجلیل به‌عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، در این مراسم طی یک نشست هم‌اندیشی مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان دماوند به بیان مشکلات و نظارت خود پرداختند.

حجت‌الاسلام کاظم فتاح دماوندی، امام جمعه دماوند در جمع مسئولان روابط عمومی ادارات اظهار داشت: روابط عمومی‌ها نقش ویژه‌ای در انتقال اخبار صحیح و آگاهی بخشی به رسانه‌ها و شهروندان دارند.

وی افزود: روابط عمومی‌ها علاوه‌بر وظایف کاری خود، یاد و نام شهدا را زنده نگه دارند و در آن ارگان از این مهم در طول سال یادی کنند.

فتاح دماوندی عنوان کرد: روابط عمومی‌ها باید نسبت به شهدای شهرستان دماوند در طول سال یاد کنند و بخشهایی از وصیت‌نامه آنها را انتشار دهند.

وی ادامه داد: باید آرمان‌های شهید حاج قاسم سلیمانی با بیانیه گام دوم انقلاب تلفیق شود چرا که این اقدام باعث ارتقاء سطح فرهنگی جامعه می‌شود.

امام جمعه دماوند گفت: صرفه جویی و مصرف بهینه آب باید فرهنگسازی شود تا از ثواب آن بهره‌مند شویم؛ متاسفانه همه ما در مصرف آب، گاز و مواد غذایی خیلی اسراف می‌کنیم.

فتاح دماوندی با بیان اینکه روابط عمومی‌ها و خبرگزاری‌ها به تولید محتوای خبری خوب و مفید بپردازند، افزود:  روابط عمومی‌ها باید یک تشکل منسجم در سطح شهرستان دماوند داشته باشند تا بتوانند جایگاه واقعی خود را پیدا کنند.

وی اظهار داشت: مسئولان روابط‌ عمومی ادارات در ترویج مسائل دینی، مذهبی و فرهنگی باید تلاش بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن