رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند:

تاکنون ۷۰ هزار دز واکسن در شهرستان دماوند تزریق شده است/ افزایش مرکز واکسیناسیون در دستور کار است/ کاهش آمار مبتلایان و بستری‌های کرونا در دماوند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند با بیان اينکه تاکنون ۷۰ هزار دز واکسن در شهرستان دماوند تزریق شده است، گفت: افزایش مرکز واکسیناسیون در دستور کار است.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، حسن خیرخواه در پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش دماوند اظهار داشت: درست است که برخی واکسن زده‌اند اما افرادی که واکسینه شد‌ه‌اند همچنان مبتلا به کرونا می‌شوند، واکسن ایمنی ایجاد می‌کند اما رعایت پروتکل‌ها باید کماکان ادامه داشته باشد تا درصد بالایی از جمعیت واکسن دریافت کنند.

وی افزود: بسیاری از افراد نیز واکسن زده‌اند اما کرونا گرفته و ناقل بی علامت هستند، بنابراین همچنان پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک در جلسات اداری و اجتماعات باید رعایت شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند گفت: تا روز گذشته در سطح شهرستان دماوند بیش از 70 هزار دوز واکسن تزریق شده است و تلاش بر این است که تا بهمن‌ماه با واردات و توزیع مناسب واکسن بتوانیم شهروندان را واکسینه کنیم.

خیرخواه ادامه داد: در حال حاضر تقریبا مشکلی در زمینه واکسن نداریم و با حداکثر توان واکسیناسیون را ادامه می‌دهیم، روز گذشته بیش از 3000 دوز واکسن به شهروندان تزریق شده است.

وی تصریح کرد: تلاش بر این است که تعداد پایگاه‌ها را افزایش دهیم و بتوانیم واکسیناسیون بیشتری انجام دهیم، همه پرسنل بالای 18 سال ادارات در حال واکسینه شدن هستند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند عنوان کرد: امید است بتوانیم به زودی کل جمعیت بالای 18 سال شهرستان دماوند علیه کرونا واکسینه شوند که در این راستا تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم.

خبرخواه گفت: خوشبختانه آمار بستری ها و مراجعین و مبتلایان به کرونا کاهش یافته اما نیاز است که پروتکل‌ها همچنان رعایت شود.

وی عنوان کرد: طبق دستورالعمل‌های کشوری هر برنامه‌ای که اجرا شود در دماوند نیز اجرایی خواهد شد و مشکلی از این حیث وجود ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا