فرماندار شهرستان دماوند:

تاکنون بیش از ۵۱ هزار نفر در شهرستان دماوند واکسینه شدند/ افزایش ۱۵ درصدی میانگین واکسیناسیون شهرستان دماوند نسبت به کل کشور

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۱ هزار نفر در شهرستان دماوند واکسینه شدند، گفت: میانگین واکسیناسیون شهرستان دماوند نسبت به کل کشور افزایش ۱۵ درصدی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مهدی حیدری در دومین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در بخش رودهن اظهار داشت: با توجه به برگزاری نشست ستاد مدیریت کرونا در بخش رودهن در اواسط هفته گذشته، مقرر گردید دومین مرکز تجمعی واکسیناسیون در بازه زمانی کمتر از یک هفته با هدف افزایش رفاه حال مردم و تسریع در روند واکسیناسیون احداث شود.

وی افزود: بر این اساس امروز شاهد افتتاح دومین مرکز تجمیعی واکسیناسیون در بخش رودهن هستیم که با همت همه دستگاه‌های اجرایی در حوزه ستاد مدیریت کرونا و به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن به بهره‌برداری رسید.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: این مرکز دارای فضای بسیار مناسب برای مراجعه مردم است؛ علاوه بر این طرح واکسیناسیون هیئت‌های علمی و دانشجویان نیز در این مرکز صورت می‌گیرد.

حیدری ادامه داد: این مهم با همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن و همچنین حوزه های سپاه، بسیج، شبکه بهداشت و درمان، بخشداری و شهرداری انجام پذیرفت.

وی بیان کرد: تاکنون بیش از ۵۱ هزار نفر در شهرستان دماوند واکسینه شدند که در صورت تداوم این سرعت، در کوتاه‌ترین زمان شاهد پایان واکسیناسیون مرحله اول در این شهرستان خواهیم بود.

فرماندار شهرستان دماوند عنوان کرد: از لحاظ میانگین تعداد واکسیناسیون در کشور، شهرستان دماوند ۱۵ درصد بیشتر از میانگین کل کشور اقدام به واکسیناسیون کرده و با دریافت واکسن‌های بیشتر، تمام امکانات و نیروی انسانی در این شهرستان آمادگی تزریق واکسن کرونا را خواهند داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا