امام جمعه شهرستان دماوند:

تاب آوری مردم در برابر تحریم‌های فزاینده و بی‌‌تدبیری‌های دولت بی‌نظیر و ستودنی است/ باید دولت جوان و حزب‌الهی در بهار ۱۴۰۰ روی کار بیاید

امام جمعه شهرستان دماوند با بیان اینکه تاب آوری مردم در برابر تحریم‌های فزاینده و بی‌‌تدبیری‌های دولت بی‌نظیر و ستودنی است، گفت: باید دولت جوان و حزب‌الهی در بهار ۱۴۰۰ روی کار بیاید.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند،  حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته در دماوند با اشاره به 25 ذی القعده روز دحوالارض اظهار داشت: ماه ذی القعده ماه توبه و استغفار و مناجات با خداست و با استغفار بلا و گرفتاری ها را از خود دور کنیم.

وی با اشاره به سالروز تهاجم مسجد گوهرشاد و روز عفاف و حجاب بیان کرد: عفاف و حجاب حاصل حیا و غیرت است، دشمن سعی دارد از راه ترویج بد پوششی و بد حجابی تمدن غرب را رواج دهد.

امام جمعه شهرستان دماوند ادامه داد: مقابله با حجاب به بهانه آزادی از دروغ های رنگین و ننگین شیطان های انسان نماست؛ در عین حال باید گفت که ارزش حجاب به اندازه ای است که اجر شیر زنان مدافع حریم زینب(س) کمتر از مدافعان حرم آن حضرت نیست زیرا حجاب لباس رزم بانوان جامعه در برابر هجوم ضد فرهنگی دشمنان است.

فتاح دماوندی با بیان اینکه امروزه علی رغم موج سنگین اسلام ستیزی در غرب موج انتخاب حجاب ایجاد شده است، تصریح کرد: احکام الهی بر اساس حکمت و مصلحت ما وضع شده و کم و زیاد آن باید رعایت شود و شهدای عزیز دوران دفاع مقدس در وصیتنامه های خود تاکید زیادی بر مسئله حجاب دارند.

وی در خصوص گرانی های اخیر و عدم ثبات بازار، خاطر نشان کرد: گرانی های اخیر فاصله طبقاتی را زیادتر کرده و قدرت خرید اقشار ضعیف و متوسط بسیار ضعیف شده است؛ دولت باید نظارت و کنترل را شدت بخشد و همه جیز به برجام مرتبط نیست.

امام جمعه شهرستان دماوند تاکید کرد: مردم از مجلس یازدهم توقع دارند انقلابی و سنجیده عمل کرده تا تحول و اصلاح را به چشم خود ببینند.

فتاح دماوندی در پایان گفت: عملکرد عدالت محورانه و فساد ستیز قوه قضائیه اعتماد و امید مردم را افزایش می دهد؛ همه باید کمک کنند تا دولت جوان حزب اللهی روی کار بیاید.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن