فرماندار شهرستان دماوند:

تأکید بر ثبت نام افراد بومی و یا دارای سابقه سکونت بلندمدت در طرح اقدام ملی مسکن در دماوند

فرماندار شهرستان دماوند بر ثبت نام افراد بومی و یا دارای سابقه سکونت بلندمدت در طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش  پایگاه خبری تارود دماوند، مهدی حیدری در حاشیه بازدید نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب از پروژه مسکونی ۷۰۰ واحدی اقدام ملی دماوند در سایت مهک اظهار داشت: تجربه مسکن مهر و شرایط بهره‌برداری از آن ما را به سمت چگونگی ساخت انبوه مسکن ارزان و با کیفیت بالا برای مردم سوق داد و باید به گونه ای عمل شود که آسیب ها و نقاط ضعف ساخت مسکن مهر مرتفع شود.

وی افزود: ما قطعا از پروژه اقدام ملی در شهرستان دماوند حمایت خواهیم کرد و در کنار مجموعه مدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خواهیم بود.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: با توجه به نگرانی مردم شهرستان، تأکید ما به اداره کل راه و شهرسازی، ثبت نام از افراد بومی و یا دارای سابقه سکونت بلندمدت در شهرستان دماوند است تا همشهریان عزیز ما از این امتیاز بهره مند شوند.

حیدری تصریح کرد: هدف از ساخت مسکن انبوه، صرفا ساخت و تحویل واحدها نیست، بلکه باید به فکر موضوعات فرهنگی در این مناطق باشیم و نیازهای امنیتی، فرهنگی و اجتماعی را نیز تأمین کنیم.

وی گفت: امیدواریم با تحویل این واحدها هدیه خوبی از سوی دولت به مردم ارائه شود، البته بهره برداری از واحدها به دولت آینده محول خواهد شد که موضوع مهم در این میان، خدمت به مردم است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا