در بازدید فرماندار شهرستان دماوند از کارخانه آب معدنی دماوند مطرح شد؛

شهرستان دماوند برای تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید توانایی لازم را دارد/ مجوز تأمین میزان ۲۰ لیتر آب برای کارخانه آب معدنی دماوند در حال پیگیری است/ با اختصاص سهمیه آب بیشتر شاهد فعال شدن ۳ خط تولید و اشتغالزایی در کارخانه آب معدنی دماوند می‌باشیم

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه شهرستان دماوند برای تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید توانایی لازم را دارد، گفت: مجوز تأمین میزان ۲۰ لیتر آب برای کارخانه آب معدنی دماوند در حال پیگیری است و با اختصاص سهمیه آب بیشتر شاهد فعال شدن ۳ خط تولید و اشتغالزایی در این کارخانه تولیدی می‌باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مجید صفری در نشست رفع مشکلات و موانع تولید کارخانه آب معدنی دماوند با حضور جمعی از مسئولان در محل این شرکت تولیدی اظهار کرد: ما کارگروه رونق تولید را تشکیل دادیم که انشالله در اولین جلسه برنامه‌ریزی برای تمام کارخانه‌ها و کارگاه‌ها به خصوص آن کارخانه‌هایی که دارای منافع ملی و شهرستانی هستند صورت خواهد گرفت.

فرماندار شهرستان دماوند افزود: وقتی ما مانند امروز بازدید از کارخانه‌ای در سطح شهرستان دماوند را داریم باید تمام دستگاه‌ها اجرایی شهرستان حضور داشته باشند تا تصمیمات عملیاتی گرفته شود چرا که در این صورت دیگر نیازی به صورت جلسه شدن نیست و دستگاه مربوط خود همه کارها را پیگیری خواهد کرد.

وی با بیان اینکه ما بنا داریم مشکلات حل شوند، تصریح کرد: وقتی چنین تصمیمی گرفته می‌شود با همه حضور فعال داشته باشند، ما اولین جلسه تولید رونق شهرستان را از همین کارخانه آب معدنی دماوند شروع می‌کنیم که این نشان می‌دهد موضوع رونق تولید برای ما اهمیت دارد و هیچ وقت بحث منافع شخص یا شرکتی مطرح نیست.

صفری گفت: وقتی موضوعی جنبه ملی و شهرستانی پیدا کرد حتماً ما باید مراقبت کنیم و صاحبان صنایع هم وظیفه دارند که توجه بیشتری داشته باشند، کارخانه آب معدنی دماوند متعلق به شخص خاصی نیست و برای ما جنبه حیثیتی دارد.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه ما می‌خواهیم به جای برگزاری جلسه کارگروه رونق تولید در دفتر کار این موضوع را در محل تولید انجام دهیم، تصریح کرد: این کار ما نوعی تغییر است چرا که ما می‌خواهیم تحقق شعار سال که توسط مقام معظم رهبری عنوان شده را به صورت عملیاتی انجام دهیم به همین خاطر این موضوع را تصویب کردیم تا این جلسه به صورت هفته‌ای با حضور دستگاه‌های مربوطه در محل کارخانه‌ها برگزار شود.

وی افزود: خوشبختانه این موضوع با حضور همه نهادها امروز در کارخانه آب‌معدنی دماوند برگزار و مشکلات مورد بررسی قرار گرفت، ما با تصویب این موضوع می‌خواهیم در درجه اول از حداکثر ظرفیت شهرستان برای تولید بهره ببریم و در درجه بعدی ایجاد اشتغال است که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب هم هست و امیدواریم با این موضوع و همکاری همه دستگاه‌ها تحرک جدیدی در حوزه تولید داشته باشیم.

*شهرستان دماوند پیش‌رو تشکیل کارگروه رونق تولید در استان تهران است

صفری با بیان اینکه شهرستان دماوند برای تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید توانایی لازم را دارد، بیان کرد: به جرات می‌توانم بگویم ما در استان تهران اولین شهرستانی هستیم که این کار را آغاز کرده که بسیار مهم است و امیدوارم این نقطه عطفی باشد تا در پایان سال برآورد خوبی از تولید دماوند به‌دست آید.

فرماندار شهرستان دماوند درباره رفع مشکلات کارخانه‌ها افزود: ما سیاستی در سطح شهرستان داریم که طبق آن تمام دستگاه‌ها باید از همه ظرفیت خود استفاده کنند، ما می‌خواهیم کارخانه‌ها و کارگاه‌هایی که نیمه فعال هستند را فعال کنیم.

وی تصریح کرد: من علیرغم وجود همه تحریم‌ها که در برخی مواقع مشکلاتی را به وجود می‌آورند معتقد هستم موضوع رونق تولید باعث می‌شود ما مستحکم‌تر برخورد کنیم و به اهداف برسیم.

صفری درباره تأمین آب کارخانه آب‌معدنی دماوند خاطرنشان کرد: ما به دنبال مجوز تأمین ۲۰ لیتر آب برای کارخانه آب معدنی هستیم تا هر سه خط تولید فعال شود و افزایش جذب کارگر ایجاد شود، این یعنی تغییر که مسئولین باید آن را درک کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن