شهردار آبسرد:

بودجه 28 میلیارد تومانی شهرداری آبسرد برای سال 98/ راه‌اندازی مرکز جامع سلامت شهر آبسرد 95 درصد از نیازهای مردم را پاسخگوست/ شهرداری آبسرد حدود 25 میلیارد تومان درآمدزایی در سال 97 داشت

شهردار آبسرد از بودجه 28 میلیارد و 800 میلیون تومانی شهرداری آبسرد برای سال 98 خبر داد و گفت: راه‌اندازی مرکز جامع سلامت شهر آبسرد 95 درصد از نیازهای مردم را پاسخگوست.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، سید محمد رفیعی طباطبایی در نشست خبری با خبرنگاران در آستانه سال نو اظهار کرد: مردم باید نقاط ضعف و نقاط قوت در عملکرد دستگاه‌ها هر دو را بدانند و از اقدامات انجام شده توسط دستگاه‌ها مطلع شوند که خبرنگاران پل ارتباطی ما با مردم هستند.

وی افزود: پیش بینی‌هایی برای ایام تعطیلات نوروزی به عمل آمده است، هماهنگی بین دستگاه‌های انتظامی، امنیتی، خدماتی و درمانی صورت گرفته و برنامه ریزی‌هایی انجام شده تا در ایام تعطیلات که دسترسی در برخی مواقع محدودتر است، شاهد از هم گسیختگی نباشیم و خدمات‌رسانی تعطیل نشود.

شهردار آبسرد گفت: در شهر آبسرد وظایفی همچون نظافت مناطق، استقبال از مهمانان شهر، تعبیه کردن ایستگاه‌ها و تهیه نقشه شهر و ارائه شماره تلفن‌های ضروری در حال انجام است.

*با توجه به محدودیت ظرفیت اسکان در شهر آبسرد در تعطیلات نوروز از فرهنگسرا استفاده می‌شود

رفیعی طباطبایی ادامه داد: گرچه اسکان محدودی وجود دارد، اما ظرفیتی بیش از آنچه پیش‌بینی شده مهیا شده است، در تعطیلات نوروز نیز فرهنگسرا به عنوان مهمان‌پذیر شهرداری برای ستاد اسکان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شهردار آبسرد بیان کرد: با توجه به مشکلات ایجاد شده در سال‌های گذشته در خصوص ستاد اسکان، امسال پیش بینی‌های لازم به عمل آمده و با اتکا به ظرفیت‌های موجود در شهرداری اقدام خواهد شد.

رفیعی طباطبایی با اشاره به رقم بودجه شهرداری آبسرد در سال 98 گفت: با رقم حدود 28 میلیارد و 800 میلیون تومان بودجه‌ای برای سال 98 تنظیم و به فرمانداری و استانداری ارسال شد.

*شهرداری آبسرد حدود 25 میلیارد تومان درآمدزایی در سال 97 داشت/ راه‌اندازی فرهنگسرای شهر آبسرد از اقدامات مثبت شهرداری در سال 97

وی بیان کرد: در سال جاری در بحث درآمدی موفق شدیم حدود 25 میلیارد تومان درآمدزایی کنیم و این رقم 9 میلیارد تومان از بودجه‌ای که پیش بینی شده بود بالاتر است.

شهردار آبسرد ادامه داد: این موضوع نشان می‌دهد در سال 97 دسترسی لازم به اهداف را پیدا کردیم و در ایامی که شهرداری‌ها اوضاع مالی خوبی نداشتند ما حتی بدهی‌ها را پرداخت کردیم و هزینه پروژه‌ها پرداخت شد و بدهی دیگری ایجاد نشد.

رفیعی طباطبایی اضافه کرد: در سال 97 پروژه‌های قابل توجهی داشتیم و بهترین پروژه عملکرد فرهنگسرا بود، اینکه این شهر به فرهنگسرا مجهز شد بسیار ارزشمند بود زیرا با ایجاد این فرهنگسرا نیاز کودکان به شرکت در کلاس‌های مختلف و مسابقات در دیگر شهرها مرتفع شد.

وی خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر با اقدامی ساده مدرسه اسکیت در این شهر دایر شد و کسب مقام اول کشوری توسط یکی از ورزشکاران از افتخارات شهر است، با این اقدام توانستیم معلولان را به فعالیت‌های مثبت مشغول کنیم.

شهردار آبسرد در ادامه گفت: تکمیل نهر شمالی جاده بلوار آیت‌الله خامنه‌ای از دیگر اقدامات امسال بود و امید است در سال 98 نهر جنوبی این جاده نیز تکمیل شود.

رفیعی طباطبایی تصریح کرد: همچنین تکمیل دیوار حائل پل خلیج فارس، ایجاد چایخانه در بوستان پلیس، محوطه‌سازی امامزاده قاسم، اقداماتی برای تکمیل بوستان غدیر، پیگیری پیمانکار برای سوله مدیریت بحران و محوطه‌سازی استخر برخی دیگر از اقدامات انجام شده هستند.

شهردار آبسرد تاکید کرد: بزرگ‌ترین تصمیمی که با اعضای شورای شهر داشتیم این بود که به بودجه 98 متعهد باشیم و به هر آنچه در بودجه پیش‌بینی شده است دست یابیم.

*سطح توقعات مردم شهر آبسرد در خصوص ساخت مرکز بهداشتی بسیار بیشتر از یک درمانگاه است/ درمانگاه شهر آبسرد از 50 سال پیش فعالیت داشته و امروز جوابگوی نیازها نیست

رفیعی طباطبایی با اشاره به ساخت بیمارستان در شهر آبسرد، گفت: جمعیت این منطقه کم است و به این نتیجه رسیدیم که ساختمانی به عنوان مرکز جامع سلامت ساخته شود و به بیمارستان تبدیل نشود زیرا مرکز جامع سلامت 95 درصد از نیازهای درمانی و بهداشتی مردم را پاسخگو خواهد بود.

شهردار آبسرد ادامه داد: توافق اولیه این بود که ما ساختمان را بسازیم و تجهیزات و پرسنل بر عهده وزارت بهداشت باشد، ما همچنان متعهد و منتظر ابلاغ دانشگاه هستیم اما اگر سیاست‌های دانشگاه مبنی بر ساخت درمانگاه باشد ما موافق نیستیم.

رفیعی طباطبایی تصریح کرد: سطح توقعات مردم از مسئولان در خصوص ساخت مرکز بهداشتی بسیار بیشتر از یک درمانگاه است، درمانگاه شهر آبسرد از 50 سال پیش فعالیت داشته و امروز جوابگوی نیازها نیست.

بودجه 28 میلیارد و 800 میلیون تومانی شهرداری آبسرد برای سال 98 (1) بودجه 28 میلیارد و 800 میلیون تومانی شهرداری آبسرد برای سال 98 (1) بودجه 28 میلیارد و 800 میلیون تومانی شهرداری آبسرد برای سال 98 (1) بودجه 28 میلیارد و 800 میلیون تومانی شهرداری آبسرد برای سال 98 (1) بودجه 28 میلیارد و 800 میلیون تومانی شهرداری آبسرد برای سال 98 (1) بودجه 28 میلیارد و 800 میلیون تومانی شهرداری آبسرد برای سال 98 (1) بودجه 28 میلیارد و 800 میلیون تومانی شهرداری آبسرد برای سال 98 (1)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن