دهیار روستای کالدشت پایین دماوند:

به‌زودی کلنگ احداث ساختمان دهیاری روستای کالدشت پایین دماوند به زمین زده خواهد شد/ نصب دوربین‌های مدار بسته در مبادی ورودی و خروجی روستای کالدشت پایین

دهیار روستای کالدشت پایین دماوند گفت: به‌زودی کلنگ احداث ساختمان دهیاری کالدشت پایین دماوند به زمین زده خواهد شد و نصب دوربین‌های مدار بسته در مبادی ورودی و خروجی این روستا اجرایی شده است.

سید امیر میرعبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار داشت: یکی از طرح‌های عمرانی که در دستور کار دهیاری قرار دارد، احداث ساختمان دهیاری است که به‌زودی عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

وی افزود: زمینی به مساحت ۱۵۰ مترمربع برای احداث ساختمان دهیاری روستای کالدشت پایین در نظر گرفته شده است.

وی از دیگر پروژه‌های عمرانی روستا آسفالت معابر دانست و بیان کرد: امسال خیابان‌های اصلی روستا آسفالت شد و تعدادی از خیابان‌ها و معابر فرعی مانده است که به‌زودی آسفالت می‌شود.

دهیار روستای کالدشت پایین با اشاره به نصب دوربین‌های مدار بسته در سطح روستا، گفت: جهت امنیت روستا دوربین‌های مداربسته جهت کنترل عبور و مرور نصب و راه‌اندازی شده است.

میر عبداللهی ادامه داد: زمینی به متراژ ۸۰۰ مترمربع برای اداره ورزش و جوانان در نظر گرفته شد که زیرسازی آن انجام شده و به زودی فنس کشی و چمن مصنوعی آن هم انجام می‌شود و در اختیار جوانان روستا قرار خواهد گرفت.

وی استفاده از ست‌های ورزشی در قسمتی از پیاده رو را از دیگر کارهای عمرانی، خدماتی و رفاهی روستا را عنوان کرد که با راه اندازی این ست هاشادابی را به اهالی روستا هدیه دادیم و هر روز شاهد ورزش توسط اهالی با این دستگاه‌ها هستیم.

دهیار روستای کالدشت پایین افزود: تعدادی سطل زباله جهت بهداشت محیط در سطح روستا نصب و راه اندازی شده است.

میرعبداللهی در خصوص ساخت‌وساز در روستای کالدشت پایین گفت: در حال حاضر از هرگونه ساخت و ساز بدون مجوز در روستا جلوگیری شده و ساخت و سازها با دادن مجوز از طرف دهیاری انجام می‌شود.

دهیار روستای کالدشت پایین پیگیری اصلاح طرح هادی و افزایش بافت روستا به همراه مسکن جوانان از دیگر اقدامات دهیاری است که اینجانب از حمایت‌های بی‌دریغ بخشدار مرکزی دماوند نهایت تشکر و قدردانی دارم و موفقیت‌های ما حمایت‌های بخشدار محترم در اجرای پروژه‌هاست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن