رئیس پلیس راهور شهرستان دماوند خبر داد؛

ضرورت نصب تابلوهای حمل خودرو با جرثقیل در بلوار آیت‌الله خامنه‌ای گیلاوند/ پل عابر ‌پیاده مجهز به آسانسور در سه‌راهی گیلاوند با مشکل مواجه است

رئیس پلیس راهور شهرستان دماوند از ضرورت نصب تابلوهای حمل خودرو با جرثقیل در بلوار آیت‌الله خامنه‌ای گیلاوند خبر داد و گفت:پل عابر ‌پیاده مجهز به آسانسور در سه‌راهی گیلاوند با مشکل مواجه است.

به گزارش پایگاه خبری تارود، اسماعیل براری در نشست شورای هماهنگی ترافیک شهرستان دماوند با حضور جمعی از مسئولان در محل فرمانداری اظهار کرد: از ۲۵ اسفندماه تا ۱۴ فرودین سال ۹۷ شاهد ترافیک مسافران در قسمت سه‌راهی گیلاوند خواهیم بود اما متاسفانه آسانسور پل هوایی در این محل با مشکل مواجه است؛ هرچند که تجربه نشان داده تا زمانی که مسافران مجاب به استفاده از آسانسور و پله برقی نباشد از آن استفاده نمی‌کنند.

وی با اشاره به مشکلات ترافیکی در خیابان اول سپاه بیان کرد: تا زمانی که کمربندی دماوند آماده نشود نمی‌توان کار اصولی انجام داد؛ اما ذهنیت ما بر این است که در ایام تعطیلات نوروز با حضور مامور در ابتدای خیابان اول سپاه افرادی که از هر سمت وارد این خیابان می‌شوند به سمت بلوار شاهد حرکت کنند تا شاهد بی‌نظمی ترافیکی نباشیم.

رئیس پلیس راهور شهرستان دماوند اشاره‌ای به لزوم تابلوهای حمل خودرو با جرثقیل از روبروی اداره برق تا ابتدای بلوار شاهد داشت و گفت: اصل تفکر ما بر نظم ترافیکی است و باید برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد تا کسبه در ایام نوروز در این محدوده خودروی شخصی خود را پارک نکنند.

*قول مساعد مسئولان برای خودروی کنترل نامحسوس/ نصب تابلوهای ترافیکی و افزودن تعدادی سرعت‌کاه در شهر رودهن

براری از قول مساعد فرماندار شهرستان دماوند در زمینه در نظر گرفتن خودروی کنترل نامحسوس و تامین سوخت در ایام نوروز خبر داد.

لزوم خط‌کشی خیابان و نصب تابلوهای ترافیکی در رودهن، اصلاح سرعت‌کاه‌ها، افزودن تعدادی سرعت‌کاه و عدم روشنایی مناسب به دلیل وجود درختان بزرگ در محدوده پارک آبشار تا بانک کشاورزی از جمله موارد مطرح شده از سوی رئیس پلیس راهور شهرستان دماوند در این نشست بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن