برگزاری نخستین دوره از مسابقه اسکی صحرانوردی ایران به میزبانی شهرستان دماوند

نخستین دوره از مسابقه اسکی صحرانوردی ایران به میزبانی شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، رقابت‌های لیگ اسکی ایران در فصل زمستان ۱۳۹۹ با برگزاری نخستین مسابقه اسکی صحرانوردی در پیست اسکی شهید محسن قوطاسلو واقع در امامزاده هاشم شهرستان دماوند در رشته‌های اسپرینت و استقامت طی دو روز آغاز شد.

این دوره از مسابقات با هماهنگی و همراهی ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیات اسکی شهرستان دماوند جهت فراهم کردن مکان برگزاری مسابقات برگزار شد.

رقابت‌های لیگ اسکی صحرانوردی در رشته اسپرینت و رقابت‌های لیگ اسکی صحرانوردی در رشته‌ پاتیناژ ۱۵ کیلومتر مردان و ۱۰ کیلومتر زنان به اجرا درآمد.

در اولین روز مسابقه در رشته اسپرینت ۱٢۰۰ متر مردان “سید ستار صید، دانیال ساوه شمشکی و علیرضا مقدید” و در قسمت بانوان “سمانه بیرامی باهر، ساحل تیر و فرزانه رضاسلطانی” به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در ۱۵ کیلومتر رشته پاتیناژ مردان “سید ستار صید، دانیال ساوه شمشکی و علیرضا مقدید” و ۱۰ کیلومتر پاتیناژ زنان “سمانه بیرامی، فرزانه رضاسلطای و ساحل تیر” مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

لازم به ذکر است در مراسم پایانی با حضور دکتر نظریان رئیس فدراسیون اسکی، شمشکی رئیس هیات اسکی استان تهران، مقدم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند و مسئولین برگزاری مسابقات جوایر نفرات برتر هفته اول اهدا گردید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا