با حضور جمعی از مسئولان صورت گرفت؛

برگزاری نخستین آیین تجلیل از ورزشکاران، قهرمانان و پیشکسوتان شهرستان دماوند

نخستین آیین تجلیل از تجلیل از ورزشکاران، قهرمانان و پیشکسوتان هیئت‌های ورزشی شهرستان دماوند و نفرات برتر مسابقات المپیاد ورزشی آینده‌سازان استان تهران با حضور جمعی از مسئولان در تالار پذیرایی آریا پالاس شهر رودهن برگزار شد.

امید قمی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: آیین تجلیل از ۲۲۵ نفر از ورزشکاران، قهرمان و پیشکسوت برای نخستین بار در شهرستان دماوند برگزار شد و در بین آنان نیز از قهرمانان سطوح بالاتر که در استان و کشور مقام آوردند و از پیشکسوتان و روسای قبلی اداره ورزش و جوانان تجلیل شد.

وی افزود: ۳۴ هیئت ورزشی در سطح شهرستان فعال هستند و دستاورد ما این بوده که در مسابقات آینده سازان استان تهران به منظور پشتوانه سازی المپیک ۲۰۲۰، ۲۰۲۴ بتوانیم استعدادهای خوب منطقه را شناسایی و پرورش دهیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند تصریح کرد: در مسابقات آینده سازان که در شرق استان تهران برگزار شد، شهرستان دماوند با ۵۲ مدال طلا مقام اول و بعد از آن پردیس با کسب ۲۵ مدال طلا مقام دوم را به دست آورد و نفرات اول این مسابقات را به مسابقات استانی اعزام شدند.

قمی بیان کرد: در مرحله استانی شهرستان دماوند توانست با کسب ۸ طلا، ۴ نقره و ۴ برنز در بین ۱۹ شهرستان و حوزه های ورزشی استان تهران با وجود امکانات محدود، مقام هفتم را به دست آورد و این در حالی است که در سال ۹۳ و ۹۴ شهرستان دماوند در رتبه ۱۸ قرار داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن