برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسؤل بازرسی شهرداری آبسرد

مراسم تودیع و معارفه بازرسی شهرداری آبسرد با حضور معاون مدیرکل بازرسی و مشاور حقوقی استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مراسم تودیع و معارفه مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی شهرداری آبسرد با حضور شرفی، معاون مدیر کل بازرسی استانداری و داوریان، مشاورحقوقی استانداری تهران و هیئت همراه در سالن جلسات شهرداری آبسرد برگزار شد.

محمد رفیعی طباطبایی، شهردار آبسرد با تأکید بر اینکه آگاهی و شناخت از مشکلات حین انجام کارهای اجرایی، تجزیه و تحلیل وظایف مدیران، آموزش مستمر کارکنان، پیشگیری از تخلفات و رسیدگی به درخواست‌های شهروندان از مهمترین وظایف بازرسی است، اظهار کرد: دستگاه بازرسی در نظارت، رسیدگی به شکایات و ارزیابی عملکرد شهرداری جایگاه ویژه‌ای دارد و در مسیر انجام دقیق و قانونی وظایف شهرداری مؤثر است.

وی افزود: وجود دستگاه‌های نظارتی به منزله تسهیل در اجرای امور، افزایش دقت و تلاش جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است و نقش مهم و مؤثری در راستای قرار گرفتن دستگاه‌های اجرایی در مسیر درست دارد‌.

گفتنی است که در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و حسن عملکرد جعفری، مسئول پیشین بازرسی شهرداری آبسرد، جهرانی به عنوان مدیر جدید بازرسی و رسیدگی به شکایات و ازریابی عملکرد شهرداری آبسرد منصوب شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا