در نشست شورای آموزش و پرورش دماوند مطرح شد؛

برگزاری مراسم تقدیر از فرهنگیان شهرستان دماوند به‌مناسبت روز معلم/ ایجاد درآمد پایدار برای آموزش و پروش دماوند مدنظر قرار بگیرد

برگزاری مراسم تقدیر از فرهنگیان شهرستان دماوند به‌مناسبت روز معلم و ایجاد درآمد پایدار برای آموزش و پروش از جمله موضوعات مطرح شده در نشست شورای آموزش و پرورش دماوند بود.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مجید صفری، فرماندار شهرستان دماوند در نشست شورای آموزش و پرورش در سال ۹۷ با حضور فرماندار و اعضای این شورا، اظهار داشت: در این شورا باید سیاست‌های کلی با در نظر گرفتن قوانین بالادستی تدوین شود و راهکارهای لازم برای اجرا ارائه گردد.

وی افزود: سیاست‌گذاری نیازمند آن است که موضوعات مختلف که پیرامون آموزش و پرورش جریان دارد و نیازمند تصمیم از سوی شورا است در کمیسیون‌های مربوطه کارشناسی شود و به این شورا پیشنهاد گردد که اعضاء با توجه به توانمندی‌های شهرستان و اولویت‌ها تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند نگاه کارشناسانه در تصمیم‌گیری شورای آموزش و پرورش را بسیار با اهمیت دانست و بیان داشت: تصمیماتی که توسط این شورا گرفته می‌شود در برگیرنده طیف گسترده‌ای از آینده‌سازان این کشور است و به همین علت همه اعضاء باید در حوزه کاری خود به صورت دقیق پیشنهادات را بررسی نمایند و راهکارهای علمی ارائه نمایند.

صفری از مدیریت آموزش و پروش شهرستان خواست تا با تقسیم کار بین اعضاء شورای آموزش و پرورش وظیفه هر عضو را مشخص نماید و در صورت‌جلسات در کنار مصوبات اقدام کننده آن نیز مشخص گردد و گزارش انجام مصوبات را به شورای در جلسه‌های آتی ارائه نماید.

وی همچنین با اشاره به تعیین شعار سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب خاطرنشان ساخت: آموزش و پرورش فرصت‌های زیادی برای تحقق حمایت از کالای ایرانی دارد و می‌تواند با تغییر الگوی مصرف و فرهنگ سازی بین آینده سازان این مرز و بوم این شعار را در جامعه نهادینه سازد.

گفتنی است اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند با دستور جلسه مراسم تقدیر از فرهنگیان شهرستان در روز معلم و همچنین پیشنهاد راهکارهایی در جهت درآمدزایی پایدار برای آموزش و پروش همراه بود که تصمیمات لازم در این زمینه با ارائه نظراتی از سوی اعضاء اتخاذ شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن