معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان دماوند خبر داد؛

برگزاری مانور ستاد خدمات سفر نوروز ۹۶ در شهرستان دماوند/ تمامی ارگان‌های شهرستان دماوند آماده خدمات‌رسانی در ایام نوروز 96 را دارند

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان دماوند با اشاره به برگزاری مانور ستاد خدمات سفر نوروز ۹۶ در این شهرستان، گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده، تمامی ارگان‌های خدماتی و امدادی شهرستان آماده خدمت‌رسانی به مسافران در ایام نوروز هستند.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مجید صفری اظهار داشت: از طریق کارگروه ستاد خدمات سفر نوروزی شهرستان دماوند تمامی ارگان‌ها و نهادها آماده خدمات‌رسانی در ایام نوروز هماهنگ کردیم و تمامی دستگاه‌های خدماتی وامداد آماده خدمت به مسافرانی که از شهرستان دماوند گذر خواهند کرد در طول ایام نورز هستند.

وی ادامه داد: با حضور تمامی دستگاه‌های خدمات‌رسانی در 25 اسفند مانوری را برای آمادگی بهتر در امامزاده هاشم (ع) که مکان مقدسی در استان تهران و شهرستان دماوند می‌باشد، برگزار شد.

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان دماوند بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، هر ارگانی طبق وظایفی که مشخص است و بر عهده دارد در سطح شهرستان دماوند خدمات خود را به هم‌وطنان به‌خصوص مسافرانی که از شهرستان دماوند عبور خواهند کرد ارائه می‌کنند.

صفری افزود: امیدواریم بتوانیم امکانات خوبی را در شأن شهرستان دماوند برای هم‌وطنان خوبمان داشته باشیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا