برگزاری مانور روز بدون حادثه در محور دماوند – فیروزکوه

به‌مناسبت ۱۴ اسفندماه روز بدون حادثه، مانور روز بدون حادثه جهت هماهنگی و مشارکت دستگاه‌های امدادی با حضور در محور دماوند – فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، در این مانور حسيني رئيس راهداری شهرستان دماوند، طاهری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند، سرهنگ محمودی رئیس پلیس‌راه دماوند – فیروزکوه و عوامل امدادی و راهداری حضور داشتند.

حسینی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دماوند گفت: با توجه به مصوبه نشست کارگروه آموزش و فرهنگی ایمنی و کمیسیون ایمنی راه‌های کشور همچنین به علت درپیش بودن پایان سال و شروع سفرها و لزوم آمادگی دستگاه‌های امدادی در مدیریت ترافیک، مقرر شد مانور روز بدون حادثه در 14 اسفند 99 با مشارکت دستگاه‌های امدادی عضو کمیسیون برگزار شود.

وی افزود: در این راستا امروز با مشارکت دستگاه‌های امدادی اعم ازپلیس راه، هلال احمر، اورژانس و عوامل دیگر، این مانور در راهدارخانه آبسرد برگزار شد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دماوند عنوان کرد: امید است که رانندگان نسبت به رعایت ایمنی و فرهنگ ترافیکی بیش از پیش توجه نشان دهند تا شاهد سوانحی در جاده های کشور نباشیم.

حسینی در رابطه با اقدامات ایمنی جاده‌ای نوروزی ادامه داد: از یک ماه گذشته لکه گیری محورها، نصب تابلوها و دیگر اقدامات در راه های اصلی و شریانی و روستایی برای افزایش ایمنی انجام شده است.

وی تصریح کرد: یکی از اقدمات مثبت در روزهای اخیر شامل نصب شبرنگ فسفری جهت بازتاب نور در شب‌ها است که در ایمنی جاده های تاریک بسیار موثر است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دماوند در خصوص نقاط حادثه خیر شهرستان دماوند بیان کرد: طی چند سال اخیر در شهرستان این نقاط مشخص شده‌آند که یکی از آنها در ورودی شهر آبسرد و سرازیری دلیچایی بود که نسبت به آشکارسازی و ایمن سازی این نقاط با مشارکت راهداری استان تهران اقدام شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا