در راستای ترویج فرهنگ محبت و نوع دوستی صورت گرفت؛

برگزاری جشن عاطفه‌ها در بیش از 112 مدرسه دماوند/ جمع‌آوری 65 میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی در جشن عاطفه‌های دماوند

جشن عاطفه‌ها در بیش از 112 مدرسه شهرستان دماوند با حضور پرشور دانش‌آموزان در راستای ترویج فرهنگ محبت و نوع دوستی برگزار شد.

مهدی شعبانی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دماوند در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار کرد: جشن عاطفه ها هر سال در آستانه بازگشایی مدارس برگزار میشود و امسال نیز در دو مرحله اجرا میشود.

وی افزود:  مرحله اول در شهریورماه در سطح شهرستان برگزار شد ومرحله دوم نیز دهم مهرماه در مدارس سراسر کشور در حال اجراست.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دماوند گفت: هدف از برگزاری این مراسم ترویج فرهنگ محبت و نوع دوستی است و بیانگر این است که مشکلات فردی و اجتماعی نمیتواند این حس را در بین خانواده ها و دانش آموزان کمرنگ کند.

شعبانی عنوان کرد: در جشن عاطفه های سال گذشته در سطح مدارس 27 میلیون و 600 هزار تومان کمک نقدی جمع آوری و بلافاصله در بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

وی ادامه داد: امیدواریم امسال این مبلغ افزایش یابد، سنگ بنای آینده کشور از سطح مدارس رقم میخورد از این رو ترویج این فرهنگ از مدارس شروع شده و از سوی دیگر مهارت زندگی در کنار تحصیل کسب میشود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دماوند گفت: در سال گذشته طی دو مرحله از جشن عاطفه ها حدود 65 میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی جمع آوری شد و امسال نیز در مرحله اول ارزش ریالی این کمک ها به 55 میلیون تومان رسیده است.

شعبانی بیان کرد:  همچنین حدود 13 هزار پاکت در بین مدارس سطح شهرستان دماوند توزیع شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن