برگزاری آیین تجلیل از خیرین و نیکوکاران اداره بهزیستی شهرستان دماوند

همزمان با سالروز ولادت حضرت علی(ع) آیین تجلیل از خیرین و نیکوکاران اداره بهزیستی شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، این آیین تجلیل روز چهارشنبه با حضور مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند، حجت‌الاسلام فتاح‌دماوندی، امام جمعه شهرستان، تقی‌زاده، دادستان دماوند، خانزادی، رئیس بهزیستی شهرستان و جمعی از مسئولان در سالن جلسات فرمانداری دماوند برگزار گردید.

مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند در جمع خیران اظهار داشت: انجام امور خیر در تاریخ، فرهنگ و سرزمین ما سابقه‌ای طولانی دارد و از دیرباز همه افراد در حد بضاعت خود به امور حسنه پرداخته‌اند.

وی افزود: از جمله مصادیق امور حسنه، می‌توان به هشت سال دفاع مقدس، ایثارگری شهدا، ایثارگران و جانبازان و ساخت مدارس اشاره کرد.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: در شرایط کنونی و با توجه به بیماری کرونا، با وجود فراز و نشیب‌های فراوان، حضور خیران موجب اخذ کارنامه قابل قبولی در این خصوص شد.

حیدری بیان کرد: خیران لزوما افراد متمکن مالی نیستند، بلکه بسیاری از افراد با وجود مشکلات فراوان، بخشی از زندگی و دارایی خود را هدیه می‌دهند که این نشان از داشتن نعمت بزرگی است که خداوند تحت عنوان جرئت بخشش در وجود آنها نهاده است.

وی گفت: حضور خیران در کنار افراد نیازمند می‌تواند از بروز بسیاری از انحرافات و آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کند.

فرماندار شهرستان دماوند عنوان کرد: تهیه ۱۴۰۰ بسته معیشتی توسط اداره بهزیستی به ارزش تقریبی 800 میلیون تومان در شرایط اقتصادی کنونی بسیار پسندیده است که این امر جای تقدیر دارد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا