با حضور وزیر آموزش و پرورش صورت گرفت؛

برپایی ضیافت افطار دانش‌آموزی در مجتمع شبانه‌روزی فلق کیلان

وزیر آموزش و پرورش دوشنبه‌شب برای شرکت در ضیافت افطاری دانش‌آموزی با همراهی هیأتی از وزارت آموزش و پرورش به شهر کیلان از توابع شهرستان دماوند سفر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، سیدمحمد بطحایی همچنین را در این سفر نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس، فرماندار دماوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، رئیس اداره آموزش و پرورش دماوند، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کیلان و جمعی از مسؤولان آموزش و پرورش منطقه و استان همراهی کردند.

بطحایی در بدو ورود پس از استقبال و خوش‌آمدگویی دانش‌آموزان با اهدای گل به تمثال مبارک شهدای شهر کیلان ادای احترام کرد و در ادامه مجتمع شبانه‌روزی این شهر را مورد بازدید قرار داد.

پس از بازدید وزیر آموزش و پرورش از نمایشگاه صنایع‌دستی دانش‌آموزان دختر شهر کیلان در محفل انس با قرآن دانش‌آموزان مدرسه دخترانه فلق و نرجسیه شرکت کرد.

ضیافت افطار در جمع دانش‌آموزان و گفت‌وگو با آنها و همچنین دیدار با مسؤولان شهرستان دماوند و شهر کیلان از دیگر برنامه‌های بطحایی در سفر به شهر کیلان بود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کیلان در جمع مسؤولان و حضور وزیر آموزش و پرورش، فرسودگی مدارس و در دست نبودن اسناد قدیمی برخی از مدارس را از جمله مهم‌ترین مشکلات آموزش و پرورش در کیلان عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن