بررسی مشکلات جاده‌ای و ترافیکی معابر اصلی و فرعی شهر کیلان/ لکه‌گیری معابر شهر کیلان در دستور کار شهرداری قرار دارد

مشکلات جاده‌ای و ترافیکی معابر اصلی و فرعی شهر کیلان بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، صبح امروز نشست بررسی مشکلات جاده‌ای شهر کیلان با حضور نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان و جمعی از مسئولان در دفتر شورای اسلامی شهر کیلان برگزار شد.

در این نشست، سرهنگ کهریزی، فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران، معاون مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، معاون مدیر کل اداره راه و شهرسازی، فرمانده پلیس راه محور دماوند نیز حضور داشتند.

مشکلات جاده‌ای و ترافیکی معابر اصلی و فرعی شهر کیلان در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

به منظور رفع مشکلات ترافیکی مقرر گردید که بازدید مشترکی با حضور شهردار کیلان، رئیس راهداری و فرمانده پلیس شهرستان دماوند از محورها و سطح شهر کیلان انجام و راهکارهای مناسبی جهت رفع مشکلات ارائه گردد.

دکتر پرج، شهردار کیلان در این نشست ضمن قدردانی از پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس در خصوص رفع مشکلات جاده‌ای گفت: اجرای عملیات لکه‌گیری معابر اصلی محدوده قانونی شهر کیلان در دستور کار قرار دارد.

*ضرورت رفع مشکلات جاده‌های ورودی شهر کیلان/ اعتبار استانی پروژه بلوار کردر مجدد اختصاص یابد

پیمان آقاجان‌احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان در این نشست اظهار داشت: با بررسی‌های صورت گرفته، جاده‌های ورودی‌ کیلان از هر طرفی دچار مشکلات عدیده‌ای هستند.

وی افزود: محور قدیم کیلان (صالح‌آباد) بسیار پرتردد و خطرناک است و جاده کمربندی کیلان و جاده منتهی به ایوانکی نیز وضعیت مناسبی ندارند.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان گفت: به دستور نماینده محترم، بازدیدی از نقاط حادثه‌خیز صورت گرفت و گزارشی در این ارتباط به ایشان ارائه گردید.

آقاجان احمدی گفت: اجرای بلوار کردر در مسیر محور تهران-سمنان در حال انجام است و متأسفانه ۲ میلیارد تومان اعتبار استانی این پروژه در سال‌های گذشته برگشت داده شد.

وی تصريح کرد: در این راستا، با توجه به اهمیت محور تهران-سمنان (کیلان – ایوانکی) تقاضا داریم که در اختصاص مجدد اعتبار استانی پروژه بلوار کردر مساعدت شود.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان ادامه داد: بازسازی و مرمت جاده کمربندی کیلان باید مورد توجه قرار بگیرد، چراکه خرابی‌های این جاده موجب گردیده تا بسیاری از کامیون‌ها از داخل شهر تردد کرده و مشکلاتی ایجاد نماید.

آقاجان احمدی گفت: از تلاش‌ها و پیگیری‌های مجدانه دکتر رسولی‌نژاد و مسئولان مربوطه در راستای رفع نقاط حادثه‌خیز و مشکلات ترافیکی قدردانی می‌کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا