بررسی مشکلات اهالی 5 شهرک منطقه گیلاوند/ نبود آرامستان برای دفن اموات در منطقه گیلاوند

مشکلات اهالی پنج شهرک منطقه گیلاوند با حضور جمعی از مسئولان بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، سید احمد رسولی‌نژاد، نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس به همراه جمعی از مسئولان و مدیران با اهالی شهرک‌های ولیعصر(عج)، سپاه، آفتاب، مهتاب و فاطمیه، محله جیلارد و منطقه گیلاوند دیدار و گفت‌وگو کردند.

در دیدار با اهالی شهرک ولیعصر بحث جابه‌جایی پست برق فشار قوی در اطراف مناطق مسکونی، بلاتکلیفی ورزشگاه دارایی، آسفالت معابر، نابسامانی پیاده‌روها، وضعیت ساماندهی اطراف مسجد ولیعصر(عج) احداث پارک و فضای سبز مناسب شهری جهت استفاده شهروندان وجود املاح سنگین در آب آشامیدنی مطرح شد.

در دیدار با اهالی شهرک سپاه منطقه گیلاوند عدم اختصاص خط تلفن ثابت، ترافیک بلوار آیت‌الله خامنه‌ای منطقه گیلاوند، مشکلات طرح تفضیلی در صدور جواز ساخت و سازهای این شهرک، عدم جابه‌جایی تیرهای برق، نبود مکان ورزشی مناسب، فضای بلااستفاده مجموعه ورزشی ولیعصر(عج) عنوان گردید.

همچنین در دیدار با اهالی شهرک‌های آفتاب، مهتاب و فاطمیه جمع نکردن زباله‌ها، مشکلات اخد سند، وجود  افراد معتاد و  مواد_مخد فروش، عدم ساماندهی معابر، خط تلفن ثابت از جمله مشکلات عمده اصلی مشکلات مطرح شده بود.

در ادامه این دیدار با اهالی محله جیلارد دیدار ترافیک‌های پنجشنبه و جمعه در محله، عدم کارشناسی حذف میدان شهدا، اراضی فاقد سند، وضعیت بلاتکلیفی واگذاری زمین‌های وقفی، کاربری‌ دیگر اراضی هلال‌احمر، ساختمان فرسوده مرکز جامع سلامت محله جیلارد، سرقت‌های بی‌شمار و مواد فروشی، قطعی برق و تیرهای قدیمی، نبود پارک و فضای سبز نیز از سوی مطرح شد.

در آخرین دیدار با اهالی منطقه گیلاوند مشکلاتی از جمله ترافیک‌های پنجشنبه و جمعه، نبود جای پارک و معضل ترافیک در منطقه گیلاوند، نبود آرامستان برای دفن اموات، نداشتن متولی برای غسل اموات کرونایی، سگ‌های بلاصاحب نیز عنوان گردید.

*مسئولان ادارات شهرستان دماوند برای برون رفت از مشکلات توپ در زمین یکدیگر نیاندازند

سیداحمد رسولی‌نژاد،‌ نماینده شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن انتقاد از تبعیض و عدم توزیع عادلانه امکانات اظهار داشت: نماینده باید صدای رسای و حرف دل مردم بوده و در احقاق حقوق آنها کوشا باشد.

وی افزود: مردم دماوند و فیروزکوه مطمئن باشند که تمام موارد و مشکلات با جدیت پیگیری می‌شود و در دفاع از حقوق شما به هیچ وجه کوتاه نخواهم آمد و حق مردم را از هر کسی که باشد می‌گیرم.

نماینده شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام مشکلات باید حل و فصل شود، مسئولان ادارات برای برون رفت از مشکلات دست در دست یکدیگر دهند و توپ در زمین یکدیگر نیاندازند.

وی ادامه داد: متاسفانه مشکلات مردم روی زمین مانده است و مهلت‌های چند ساله برای رفع آنها به مهلت‌های چندین دهه رسیده است، به جای سنگ اندازی باید سنگ را از جلوی پای مردم برداریم چراکه مردم و مسئولان از جنس یکدیگرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا