بررسی مسائل و مشکلات نبود آرامستان مرکزی در شهر آبسرد/ اختصاص ۴ هکتار زمین جهت احداث آرامستان مرکزی شهر آبسرد

مسائل و مشکلات نبود آرامستان مرکزی در شهر آبسرد بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، روز چهارشنبه جلسه‌ مکان یابی و تعیین تکلیف آرامستان مرکزی شهر آبسرد با حضور رضا طاهرخانی،فرماندار شهرستان دماوند، حجت الاسلام والمسلمین میر شریفی، امام جمعه شهر ابسرد و جمعی از مسئولین در سالن جلسات شورای شهر آبسرد برگزار شد.

رضا طاهرخانی با اشاره به عدم گنجایش و تکمیل ظرفیت آرامستان فعلی شهر آبسرد در آینده ای نزدیک گفت: یکی از مطالبات جدی و بر جای مانده مردم از گذشته، احداث آرامستان مرکزی این شهر است که با توجه به تکمیل ظرفیت برخی از آرامستان ها، شناسایی، طراحی و اجرای آرامستان از مطالبات اصلی شهروندان است که باید به آن توجه شود.

وی افزود: مجموعه مدیریت شهری آبسرد و دستگاه‌های مربوطه تمام نیازمندی‌ها و تمهیدات لازم برای رفع احداث آرامستان در این شهر را پیش بینی کرده و اقدامات لازم را به قید فوریت انجام دهند.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد 4 هکتار از اراضی شهرسازی جهت احداث آرامستان به همکاری شهرداری شهر آبسرد تخصیص داده شود و پس از اخذ مجوزات لازم از ادارات استانی توسط دستگاههای متولی، عملیات احداث آن آغاز گردد تا یکی دیگر از مطالبات مردم شهرستان دماوند در دولت مردمی سیزدهم محقق شود.

انتهای پيام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا