برد قدرتمند تیم فوتبال شهرداری آبسرد در هفته دوم مسابقات لیگ برتر توابع استان تهران

تیم فوتبال شهرداری آبسرد در هفته دوم مسابقات لیگ برتر توابع استان تهران به پیروزی دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، در هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال توابع دو تیم شهرداری آبسرد و شهرداری پردیس در استادیوم تختی دماوند به مصاف هم رفتند که تیم فوتبال شهرداری آبسرد توانست بانتیجه ۴ بر ۱ تیم فوتبال شهرداری پردیس را شکست دهد.

گل اول تیم شهرداری آبسرد را محمد جواد کریمی و گل دوم کیوان هاشمی کرویی و گل سوم سید محمد میرزا سیدی زدند و گل چهارم مهران الیاسی و تک گل تیم شهرداری پردیس را میلاد اشرافی به ثمر رساند.

امید فراهانی، سید امیر جلمبادانی، حمید مظلومی، مهران الیاسی، ابوالفضل مرتضوی، سید محمد میرزاسیدی، احمد محمدی، سینا حسن پور، محمد جواد کریمی، مجید کاظم زاده، کیوان هاشمی ۱۱ مرد ترکیب ابتدایی محمد رضا قربانی مرد همه کاره و کاربلد شهرداری آبسرد بودند.

نیمه اول با برتری نسبی آبسرد همراه بود تا دقیقه ۴۳، روی حرکت و پاس دقیق حمید مظلومی دفاع راست تیم آبسرد ، محمد جواد کریمی توانست گل اول را بثمر برساند و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در دقایق ابتدای نیمه دوم میثاق آجیلی وینگر قدرتی و سرعتی جایگزین گلزن تیم آبسرد شد و در دقیقه ۵۸ پایه گذار گل دوم این شد و کیوان هاشمی توانست گل دوم بازی را بثمر برساند.

بعد از گل دوم با صلاح دید کادر فنی در راستایای بالا بردن توان دوندگی خط هافبک خود، در دقیقه ۶۰، سیدمحمدمیرهادی جایگزین سینا حسن پور هافبک طراح تیم شهرداری آبسرد شد.

این پایان کار نبود و در دقیقه ۷۴ مجید کاظم زاده مهاجم تیم شهرداری ابسرد توانست با سماجت و زیرکی، مدافع شهرداری پردیس رو مجبور به خطای هند در محوطه جریمه کند و یک پنالتی برای آبسرد کسب کند که این پنالتی توسط سید محمد میرزاسیدی تبدیل به گل شد .

شهرداری آبسرد در ادامه بازی روی ارسال احمد محمدی هافبک دفاعی از یک ضربه شروع مجدد و ضربه سر بی نقص مهران الیاسی مدافع پیش تاخته خود به گل چهارم در دقیقه ۸۰ دست یافت.

بلافاصله بعد از گل چهارم در محوطه جریمه تیم آبسرد، شهرداری پردیس توانست صاحب یک ضربه پنالتی شود که توسط میلاد اشراقی به گل تبدیل شد.

سر مربی آبسرد که خیال خود را از کسب پیروزی راحت می‌دید، محمد میرزاسیدی، کیوان هاشمی، حمید مظلومی را تعویض و به جایشان علی رزقی، ابوالفضل مرزبان و ابوذر سیاوشی را به زمین فرستاد.

در نهایت این دیدار با حساب ۴ بر ۱ به نفع شهرداری آبسرد به پایان رسید و این تیم توانست در پایان هفته دوم با ۶ امتیاز صدر نشین گروه اول مسابقات شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا