نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس:

برخی‌ از درون وزارتخانه صمت به دنبال پرونده سازی برای خیابانی هستند

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس گفت: آقای مدرس خیابانی با برخی از مدیران در وزارتخانه برخورد قاطع داشتند که آنها در آستانه رأی ا عتماد به ایشان در حال پرونده‌سازی بوده و هستند.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، سید احمد رسولی‌نژاد صبح امروز (چهارشنبه 22 مردادماه) در صحن علنی مجلس در موافقت با برنامه‌ها و صلاحیت حسین مدرسی خیابانی وزیر پیشنهادی صمت اظهار داشت: من در دولت‌های سازندگی و اصلاحات همواره به دنبال وزرا صحبت می‌کردم. اما آقای مدرس خیابانی را از دوره هفتم مجلس و زمانی که ایشان مدیریت کارخانه سیمان در فیروزکوه برعهده داشت می‌شناختم. او همان زمان نیز پیگیر بود.

وی سلامت، دیانت، تقوا و مدیریت کارآمد را از ویژگی‌های مدرسی خیابانی عنوان و تصریح کرد: گزارش‌های زیادی از او به کمیسیون می‌رسید به ویژه در بحث انتصابات. او (مدرسی خیابانی) با برخی از مدیران در وزارتخانه برخورد قاطع داشتند که آنها در آستانه رأی ا عتماد به ایشان در حال پرونده‌سازی بوده و هستند.

وی تأکید کرد: مراقبت باشیم جریاناتی هستند که مجلس را تحت تأثیر قرار دهند. ما از آقای مدرسی خیابان می‌خواهیم از افراد انقلابی در وزارت صمت استفاده کند و بداند که از افراد وابسته به فتنه نباید استفاده شود چرا که جزو خط قرمز مقام معظم رهبری بوده که در این دولت رعایت نشد.

وی با تأکید بر اینکه آقای مدرسی خیابان پله پله مسیر پیشرفت و مدیریت را طی کردند گفت: اگر رزومه آقای مدرسی خیابانی با دقت مطالعه شود درمی‌یابیم ایشان توانایی لازم برای مدیریت و اداره این وزارتخانه را دارند.

وی همچنین به طرح سؤال برخی نمایندگان مجلس یازدهم از رئیس‌جمهور اشاره و تصریح کرد: 194 نماینده طرح سؤال از رئیس‌جمهور را امضا کردند. ای کاش هیأت رئیسه اجازه می‌داد این سؤالات مطرح شود. خیلی از مسائلی که مطرح شد می‌توانست پاسخ داده شود. دولت یک تیم اقتصادی دارد. اینکه بخواهیم تمام مشکلات را متوجه کسی کنیم که سه ماه سرپرست بوده است درست نیست.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا