فرمانده انتظامی شهرستان دماوند:

انهدام باند سارقان منزل و اماکن خصوصی با ۲۰ فقره سرقت در دماوند

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری پنج نفر متهم سرقت منزل و انهدام باند سارقان منزل و اماکن خصوصی با ۲۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمدحسن محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل به شیوه و شگرد مشخص، عملیات شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار عوامل کلانتری ۱۲ گیلاوند این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان انتظامی پس از بررسی صحنه‌های سرقت با پی جویی‌های پلیسی دریافتند، کلیه سرقت‌ها به صورت گروهی و به یک شیوه و شگرد بوده و سریالی بودن آنها نیز برای پلیس محرز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند تصریح کرد: با پیگیری‌ها و اقدامات فنی و همه جانبه پلیس، سرانجام چهار نفر از اعضای باند در عملیاتی غافلگیرانه حین سرقت دستگیر شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه سارقان همگی پیش‌تر در مجتمع‌های فوق نگهبان و یا کارگر بوده‌اند اظهار داشت: متهمان در تحقیقات انجام شده به ۲۰ فقره سرقت پکیج و شیرآلات و معرفی مال‌خر اعتراف که طی یک عملیات جداگانه مال‌خر نیز شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند ادامه داد: متهمان از شهرهای همجوار به دماوند تردد داشته که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ محمدی در خاتمه با بیان اینکه موفقیت پلیس در کشف جرائم نتیجه تعامل با شهروندان است، گفت: بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست؛ لذا از شهروندان تقاضا می‌شود ضمن توجه به اصول حفاظت فیزیکی ساختمان و هشدارهای پلیس که از طریق رسانه‌های نوشتاری و مجازی منتشر می‌گردد، هرگونه تردد مشکوک افراد و وسایل نقلیه را بلافاصله از طریق شماره رایگان ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن