اولین بازگشایی استخر سرپوشیده شهرستان دماوند پس از عبور از شرایط بحرانی کرونا/ استخر نگین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آماده ارائه خدمات‌ به همشهریان دماوندی است

استخر نگین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آماده ارائه خدمات‌ به همشهریان دماوندی است.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، اولین بازگشای استخر سرپوشیده شهرستان دماوند پس از عبور از شرایط بحرانی کرونا بعد از گذشت دو سال با حضور جمعی از مسئولین انجام شد.

رضا مقدم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند اظهار کرد: پس از بررسی، کارشناسی و پیگیری و تلاش مدیریت استخر نگین دماوند در خصوص تعمیر سیستم گرمایشی و تاسیسات، با حضور نمایندگان شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی، اولین بازگشایی استخر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شرایط انجام شد.

وی افزود: حضور مراجعین و همشهریان محترم منوط به زدن دو دوز واکسن و دریافت کارت واکسن و ارائه آن در زمان حضور در استخر می‌باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند بیان کرد: افرادی که دارای بیماری عفونت ریوی می باشند فقط با مجوز پزشک اجازه ورود به استخر را دارند.

مقدم گفت: مدیریت استخرهای سرپوشیده موظف به پیگیری و تهیه بارکد سازمان بهداشت و نصب آن روی ورودی درب استخر ها می‌باشد.

وی بیان کرد: پرسنل شاغل در استخرها باید دارای کارت واکسن با انجام دو دوز آن باشند و تصویر آن را به اداره ورزش و جوانان جهت تشکیل پرونده بهداشتی استخر ارائه دهند.

این مقام مسئول عنوان کرد: اداره ورزش و جوانان با همکاری شبکه بهداشت و درمان نظارت دقیق و مستمر جهت رعایت اصول بهداشتی در استخرها و حفظ سلامت همشهریان را طی بازدید ها در مدت زمان بازگشایی داشته باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا