با حضور وزیر بهداشت و استاندار تهران؛

اورژانس بیمارستان حضرت فاطمه (س) دماوند افتتاح شد

اورژانس بیمارستان حضرت فاطمه(س) دماوند با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار تهران و جمعی از مسئولانی شهرستانی افتتاح و بهره‌برداری شد.

مسعود مسلمی‌فر، رئیس بیمارستان‌های شهرستان دماوند در حاشیه این مراسم افتتاحیه در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: مجموعه عملیات عمرانی در محوطه بیمارستان و احداث اورژانس بیمارستان حضرت فاطمه(س) دماوند با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان صورت انجام شده که حدود ۱۰ میلیارد تومان توسط دانشگاه شهید بهشتی و ۳ میلیارد تومان توسط خیرین پرداخت شده است.

وی افزود: بخش اورژانس بیمارستان بیمارستان حضرت فاطمه(س) دماوند با امکاناتی همچون ۱۱ تخت بستری، ۲ تخت ایزوله، ۲ تخت احیا، اطاق عمل سرپایی و رادیولوژی و داروخانه در مجموع به وسعت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع راه‌اندازی گردید.

رئیس بیمارستان‌های شهرستان دماوند گفت: در حال حاضر در بیمارستان حضرت فاطمه(س)، درمانگاه چشم‌پزشکی، قلب، طب فیزیکی، پوست، زنان، رادیولوژی، داروخانه و آزمایشگاه فعال است.

مسلمی‌فر خاطرشان کرد: اورژانس بیمارستان حضرت فاطمه(س) به صورت ۲۴ ساعته در ۱۱ درمانگاه تخصصی با ۱۰ رشته به شهروندان شهرستان دماوند خدمات ارائه می نماید.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن