مدیر شبکه جهانی الکوثر در همایش فصلی شورای نگهبان دماوند؛

انقلاب اسلامی، جبهه مقاومت را توانمند به ساخت موشک و پهباد کرد/ جمهوری اسلامی از بیرون آسیب‌ناپذیر شده است

مدیر شبکه جهانی الکوثر و مدیر شبکه سابق العالم در همایش فصلی شورای نگهبان شهرستان دماوند در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزد اسلامی واحد دماوند گفت: قبل از انقلاب اسلامی، جبهه مقاومت با سنگ می‌جنگید؛ ولی انقلاب اسلامی، جبهه مقاومت را توانمند به ساخت موشک و پهباد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، سید احمد سادات مدیر شبکه جهانی الکوثر با اشاره به اینکه تصور از انقلاب بر این بود که این انقلاب مانند باقی انقلاب‌ها به اضمحلال و نهایت به سقوط می‌رسد، اظهار کرد: در آن زمان جنگ تحمیلی، قائله کردستان و ترورهای دهه ۶٠ تنها بخشی از مشکلاتی بود که برای انقلاب ایجاد کردند.

وی افزود: تا قبل از پیروزی انقلاب، رزمندگان جبهه مقاومت تنها با سنگ در برابر اسرائیل مقابله می‌کردند؛ ولی بعد از انقلاب، موشک و پهباد به جنگ اسرائیل می‌روند و پهباد ایوب، تصاویر مناطق نظامی اسرائیل را به تهران و بیروت مخابره می‌کند.

مدیر سابق شبکه العالم خاطرنشان کرد: بعد از نخستین شکست اسرائیل در برابر حزب‌الله، اضمحلال اسرائیل شروع می‌شود و این حرف خود یهودی‌ها نیز بوده است.

سادات با تشریح شکست‌های سال‌های اخیر اسرائیل در برابر حماس و حزب ‌الله، توضیح داد: غربی‌ها به این نتیجه رسید که علت شکست اسرائیل در برابر حزب ‌الله، جنگ‌آوری و نهراسیدن از مرگ اعضای این افراد هست و تصمیم گرفتند تکفیری‌ها را ایجاد کنند که افرادی همچون ابوبکر بغدادی را با آموزش در زندان و حتی اسرائیل، در آن وجود داشتند.

وی تأکید کرد: ایران در شرایطی که همه دنیا تصمیم گرفته بودند نظام سوریه را غرق کنند، ایران با تدبیر رهبر انقلاب، برای حمایت از سوریه ایستاد و در حالی که آمریکا و اسرائیل تصمیم بر حمله داشتند، با تدبیر بزرگ انقلاب اسلامی این حمله‌ها خنثی شد.

مدیر شبکه جهانی الکوثر با اشاره اینکه به عراق توصیه کرد در رقه جلوی داعش را بگیرند و این کار را نکردند، تصریح کرد: اگر شخص حاج قاسم و نیروهایش نبود، بغداد و اربیل هم به‌سرعت موصل سقوط می‌کرد و بعد از سقوط موصل الحشدالشعبی تشکیل شد.

سادات با بیان اینکه به اذعان دشمنان ایران، ایران ١٠ سال قبل نیست، تأکید کرد: دشمنان به این نتیجه رسیدند که ایران از بیرون شکست‌ناپذیر شده است و به‌دنبال اضمحلال ایران از داخل افتادند و البته این موضوعی بود که رهبر انقلاب تحت عنوان شبیخون فرهنگی، ده‌ها سال پیش مطرح کرده بودند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن