اعضای جدید هیات مدیره انجمن هنرهای تجسمی دماوند انتخاب شدند

اعضای جدید هیات مدیره انجمن هنرهای تجسمی شهرستان دماوند انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری تارود، همزمان با پایان دوره چهارمین، پنجمین دوره انتخابات انجمن هنرهای تجسمی شهرستان دماوند با حضور ۶۰ نفر از اعضای فعال این انجمن و ۷ نامزد انتخاباتی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند برگزار شد.

پس از رأی گیری «شهربانو میرزایی نیا، نسرین هادی و نجمه مشهدی آقایی» به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و «فاطمه سوزنی» به عنوان بازرس و «فائزه رشیدی و پریسا خطیبی» عضو علی‌البدل برای دو سال انتخاب شدند.

غلامرضا عبدالله بیگی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند در گفت‌وگویی اظهار کرد: انجمن هنرهای تجسمی با هدف ارتقای کیفی و کمی مربوط به فعالیت‌های هنرهای تجسمی تشکیل شده است تا با حضور کلیه هنرمندان، تلاش‌های لازم برای ایجاد شرایطی منطبق با استانداردهای کاری علمی و هنری تأمین شود.

وی افزود: در حال حاضر هم در انجمن هنرهای تجسمی با استقبال بی‌نظیر هنرمندان در رشته‌هایی شامل نقاشی مجسمه‌سازی، نگارگری، تذهیب، سفال، سرامیک و … که فعالیت می‌کنند، مواجه هستیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند گفت: خوشبختانه هرساله شاهد کسب مقام‌های برتر استانی و کشوری توسط هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی شهرستان دماوند می‌باشیم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن