شهردار رودهن خبر داد؛

انجام عملیات جدول‌گذاری و آسفالت ورودی شهر رودهن

شهردار رودهن از اجرای عملیات جدول‌گذاری، زیرسازی و آسفالت ورودی این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مهدی کچویی در گفتگویی اظهار کرد: واحد عمران در راستای سامان‌دهی، بهسازی و احداث دوربرگردان ورودی شهر از سمت شمال و پس از پایان عملیات فاز یک کوه‌بری، نسبت به جدول‌گذاری به طول ۲۰۰ متر با جدول ۵۰ و به‌صورت نهر برای هدایت آب‌های سطحی و در ادامه زیرسازی لایه به لایه توسط مصالح اساسی به ارتفاع ۸۰ سانتیمتر و عرض ۱۰ متر و طول ۲۰۰ متر در فاز یک و در نهایت برای روکش آسفالت به مساحت دو هزار مترمربع اقدام کرد.

شهردار رودهن افزود: این پروژه که منجر به احداث دوربرگردان اصلاح هندسی ورودی و خروجی شهر از سمت جاده هراز خواهد شد، در حال حاضر با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اقدام است و در آینده‌ای نزدیک با آزادسازی بقیه مسیر مورد بهره‌برداری کامل خواهد رسید و یکی از پروژه‌هایی است که ترافیک داخل شهری را کاهش چشمگیری خواهد داد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

1 دیدگاه

  1. ضمن عرض سلام به استحضارمیرساند تعداد زیادی از کوچه های شهرک کریتون فاقد تابلو اسامی است و همچنین منازل فاقد پلاک است که امکان آدرس دهی و نیز آدرس پستی را نسبت به منازل با مشکل روبرو کرده است و نام گذاری و همچنین نصب تابلو و پلاک در این شهرک کاملاضروری است.مراتب جهت اطلاع به اگاهی میرسدواستدعادارد این نقیصه را برطرف نمائید.باکمال تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن