سرپرست امور منابع آب دماوند خبر داد؛

انجام خاکبرداری و آزادسازی اراضی بستر رودخانه آه/ تصرف توسط یکی از شرکت تعاونی شهرک‌های شهر رودهن

سرپرست امور منابع آب دماوند از انجام خاکبرداری و آزادسازی بستر رودخانه آه در اراضی تعاونی یکی از شهرک‌های شهر رودهن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، منصور مردانی در گفتگویی اظهار کرد: تعاونی مذکور در اراضی یکی از پروژه‌های در حال ساخت خود در شهر رودهن اقدام به خاکریزی و محوطه‌سازی در بستر و حریم رودخانه نموده بود که پیرو اخطاریه‌های صادره و علی‌رغم تعهدات ارائه شده، هیچ اقدامی در آزادسازی بستر صورت نگرفت که با پیگیری مأمورین این امور، عملیات خاکبرداری آغاز شد.

وی ادامه داد: متأسفانه به دلیل حجم زیاد خاک و نبود محل مناسب برای تخلیه، خاکبرداری با وقفه‌هایی همراه بوده که با پیگیری اکیپ گشت و بازرسی و همکاری پیمانکار تخریب شرکت عملیات ادامه یافته است و تا اتمام خاکبرداری و برداشت کل خاک از بستر رودخانه ادامه خواهد داشت.

سرپرست امور منابع آب دماوند در پایان با بیان اینکه به دلیل حجم بالای کار و هزینه‌های وارده، پیگیری حقوقی لازم جهت دریافت خسارت از شرکت تعاونی مذکور و اخذ جریمه‌های لازم توسط واحد حقوقی امور به انجام خواهد رسید، خاطرنشان کرد: این امور حداکثر تلاش لازم را برای جبران هزینه‌ها و خسارات وارده به منابع آب سطحی و زیرزمینی به انجام خواهد رساند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن