مسئول بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند:

انجام بیش از ۴۸۰۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و تولیدی در دماوند طی سال ۹۷/ نظارت‌بر توزیع ۱۰ هزار تن کالاهای تنظیم بازار در دماوند/ کشف و ضبط ۷۵۰۰ نخ سیگار و کالای آرایشی و بهداشتی قاچاق در دماوند

مسئول بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند از انجام بیش از ۴۸۰۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و تولیدی در این شهرستا طی سال ۹۷ خبر داد و گفت: ۷۵۰۰ نخ سیگار و کالای آرایشی و بهداشتی قاچاق در شهرستان دماوند کشف و ضبط شده است.

علی یزدان‌پرست در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود با اشاره به تعداد بازرسی‌های انجام شده در سال ۹۷ اظهار کرد: امسال حدود سه‌هزار و ۵۰۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، ۹۰۰ مورد تولیدی و ۴۰۰ مورد سردخانه و انبار صورت گرفته است.

وی با اشاره به ۱۲۰ مورد گشت مشترک انجام شده و نظارت بر توزیع ۱۰ هزار تن کالاهای تنظیم بازار در شهرستان دماوند، گفت: با همکاری پلیس آگاهی و شبکه بهداشت حدود پنج هزار نخ سیگار، ۲۵۰۰ قلم کالای آرایشی و بهداشتی و یک‌هزار قلم محصول دارویی قاچاق امسال کشف و ضبط شد.

*توزیع ۳۵ تن گوشت منجمد گوساله برزیلیبرای رستوران‌داران و چلوکباب‌داران دماوند/ روند توزیع گوشت گرم در فروشگاه‌های زنجیره‌ای دماوند در چند روز اخیر متوقف شده است

مسئول بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند بیان کرد: طی هماهنگی‌های انجا گرفته ۳۵ تن گوشت منجمد گوساله برزیلی به عنوان سهمیه مخصوص رستوران‌داران و چلوکباب‌داران در حال توزیع می‌باشد.

یزدان‌پرست ادامه داد: همچنین پیش از این گوشت گرم به فروشگاه‌های زنجیره‌ای ارائه می‌گردید و این در حالی است که در چند روز اخیر روند توزیع آن متوقف شده است.

*توزیع ۴ هزار کیلوگرم شکر بین قنادان دماوند/ عرضه ۳۰ هزار کیلوگرم برنج در نمایشگاه‌های بهاره دماوند 

مسئول بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند با اشاره به میزان کالاهای جذب شده، گفت: حدود  چهار هزار کیلوگرم شکر بین قنادان توزیع و ۳۰ هزار کیلوگرم برنج در نمایشگاه‌های بهاره شهرستان دماوند عرضه گردید.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن