برگزاری اولین دوره انتخابات هیات رئیسه انجمن تعزیه دماوند

اولین دوره انتخابات هیات رئیسه انجمن تعزیه شهرستان دماوند با حضور جمعی از تعزیه‌خوانان در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، در این دوره از انتخابات از بین ۱۲ کاندیدای ثبت‌نام شده “حسین آرمودیان” با ۸۶ رای، “امیر مسعود علیجانی” با ۶۱ رای، “ذکراله اکبری” با ۵۹ رای، “اصغر کاظمی” با ۵۲ رای، “رحیم باقری” با ۴۸ رای، “مهدی خطیبیان” با ۴۸ رای و “حامد پورنسیمیان” با ۲۹ به‌عنوان اعضای اصلی هیئت رئیسه انجمن تعزیه شهرستان دماوند انتخاب شدند.

همچنین “مجید رضا قلییان” با ۲۵ رای و “حسن سلمانی” با ۲۳ رای به‌عنوان عضو علی‌البدل هیئت رئیسه انجمن تعزیه شهرستان دماوند و “سید عباس موسوی” با ۶۳ رای به‌عنوان بازرس اصلی انتخاب شدند.

غلامرضا عبدالله بیگی، رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند در این مراسم اظهار کرد: شهرستان دماوند قابلیت تبدیل شدن به یکی از قطب‌های هنر فاخر و مذهبی تعزیه در کشور را دارد.

وی تشکیل و تکمیل بانک اطلاعاتی هنرمندان تعزیه، تشکیل و اجرای گروه منتخب تعزیه، پیگیری صدور کارت عضویت انجمن، صدور مجوز برای اجراهای تعزیه و … را از جمله برنامه‌های انجام گرفته طی دو دوره گذشته این انجمن در شهرستان دماوند عنوان کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن