رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه خبر داد؛

ثبت‌نام 5 داوطلب کاندیداتوری انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه در نخستین روز

رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه از ثبت‌نام 5 داوطلب کاندیداتوری انتخابات مجلس  در نخستین روز خبر داد.

مجید صفری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار کرد: امروز شاهد حضور پنج نفر از داوطلبان جهت ثبت‌نام در انتخابات از حوزه دماوند و فیروزکوه در فرمانداری دماوند بودیم.

وی افزود: سطح تحصیلات یک نفر از داوطلبان دکتری و مابقی مدرک فوق لیسانس بود؛ از این تعداد، سه نفر بین 36 تا 40 سال و دو نفر نیز در ترکیب سنی 56 تا 60 سال سن قرار داشتند.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه گفت: از تعداد افراد شرکت کننده، دو نفر کارمند، یک نفر استاد دانشگاه و دو نفر نیز دارای شغل آزاد بودند و هیچ از افراد داوطلب سابقه نمایندگی در ادوار گذشته را نداشتند.

صفری عنوان کرد: 20 درصد از داوطلبان شرکت کننده در نخستین روز از ثبت‌نام انتخابات در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، سابقه ثبت‌نام در دوره‌های گذشته را داشتند.

وی گفت: توصیه ما به داوطلبان این است که با زمان‌بندی مناسب، هرچه سریع‌تر مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند، چرا که احتمال تراکم و معطلی در انجام ثبت‌نام در روزهای پایانی وجود دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن