فرماندار شهرستان دماوند:

انتخابات مجلس در دماوند مهمترین رویداد سال 98 تلقی می‌شود/ تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان دماوند نباید به یک سرمایه‌گذار جواب «نه» بگویند/ بهره‌برداری از ظرفیت صد درصد ادارات شهرستان دماوند در سال 98

فرماندار شهرستان دماوند تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان نباید به یک سرمایه‌گذار جواب «نه» بگویند، گفت: بهره‌برداری از ظرفیت صد درصد ادارات شهرستان دماوند در سال 98 اجرایی شود.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مجید صفری در اولین نشست شورای اداری شهرستان دماوند در سال 98 با حضور جمعی از مسئولان در سالن جلسات فرمانداری اظهار کرد: نزولات آسمانی در ابتدای سال گرچه هشدارهایی را به همراه داشت اما برای دماوند برکاتی را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه حوادث طبیعی باعث وحدت مردم، دولت و نهادها می‌شود، افزود: دولت در 23 استان گرفتار سیل‌زدگی است و با برنامه ریزی‌های به عملآمده همه دستگاه‌ها دست به کار شدند، در دنیا اثبات شده که مردم نوع دوستایران هنگام وقوع چنین حوادثی برای کمک به همنوعان خود همیشه در میدان هستند.

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: امسال سال خوبی را خواهیم داشت و معاندین باید بدانند که محدودیت‌ها و تحریم‌هایشان گرچه در مواقعی ما را دچار صدماتی می‌کند و باید راهکاری داشته باشیم، اما همه متحدانه در کنار هم قرارمی‌برند تا از چالش خارج شویم.

صفری ادامه داد: در سال 97 بسیار پرکار بودیم اما سال 98 باید پرتلاش باشد و کمربندها را محکم‌تر ببندیم، تحریم‌ها و اتفاقاتی که از شروع سال جاری شاهد شدیم نشان می‌دهد که در کجای کار هستیم و باید هر دقیقه مراقب عملکردمان باشیم.

فرماندار شهرستان دماوند اضافه کرد: امسال سال حساسی است و غفلت از موضوعات اجتماعی، سیاسی، امنیتی قابل بخشش نیست، این موضوع ایستادگی در مقابل کسانی است که کمر به شکستمان بسته‌اند.

صفری گفت: رونق تولید امر بسیار مهم است، در سال 98 به توصیه امام جمعه شهرستان دماوند از اولین روز کار اداری برای امسال برنامه‌ریزی صورت گرفته است، برای تحقق شعار رونق تولید هفته‌ای یک روز با مسئولان ذی‌ربط در کارگاه و محل کار افراد حاضر می‌شویم و مشکلات موجود را بررسی می‌کنیم.

وی بیان کرد: ظرفیت ادارات در شهرستان دماوند بسیار زیاد است و شاید از نصف ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم اما امسال باید صد درصد ظرفیت‌ها مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

*نباید هیچ سرمایه‌گذاری در دماوند برگشت بخورد/ سیاست دولت در زمینه گردشگری در دماوند تحقق یابد

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: در حوزه گردشگری در سال گذشته اتفاقات بسیار خوبی را شاهد شدیم اما امسال باید این مهم بیشتر شود، به عنوان پایلوت گردشگری نباید هیچ سرمایه‌گذاری در دماوند برگشت بخورد و تمام دستگاه‌های خدمات رسان نباید به یک سرمایه‌گذار نه بگویند.

صفری تصریح کرد: اگر قرار است که سیاست دولت در زمینه گردشگری در دماوند تحقق یابد، اقدامات انجام شده کافی نیست و باید حتماً گسترش یابد و به نقطه اوج برسیم.

*پروژه‌های اشتغال، گردشگری و عمرانی سال 98 را به چهار بخش تقسیم کرده‌ایم/ دهیاری‌ها، شهرداری‌ها و ادارات ذی‌ربط هر سه ماه یک بار حتماً در شهرستان دماوند باید برنامه داشته باشند

وی ادامه داد: در سال 98 در حوزه پروژه‌های اشتغال، گردشگری و عمرانی سال را به چهار بخش تقسیم کرده‌ایم، دهیاری‌ها، شهرداری‌ها و ادارات ذی‌ربط هر سه ماه یک بار حتماً در شهرستان دماوند باید برنامه داشته باشند.

فرماندار شهرستان دماوند اضافه کرد: در انتخابات دستگاه‌ها فقط یک وظیفه دارند و آن هم زمینه‌سازی برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است بنابراین باید از ابتدا خود را آماده کرده و با برنامه پیش برویم.

صفری گفت: در زمینه سیاسی اجتماعی و جوانان که از موضوعات بسیار مهمی است برنامه‌های بسیار گسترده و متفاوتی نسبت به سال‌های گذشته خواهیم داشت.

*انتخابات مجلس در دماوند مهمترین رویداد سال 98 تلقی می‌شود/ باید رسالت خود در جهت برگزاری انتخاباتی شایسته و حضور حداکثری مردم ایفا کنیم

وی بیان کرد: هر کسی باید دین خود را به این نظام و انقلاب ادا کند، باید سیاست‌های شهرستان دماوند برای رونق تولید، انتخابات و… را از حالا پیش‌بینی کرده و سپس به دنبال اجرا و عمل باشیم.

فرماندار شهرستان دماوند عنوان کرد: انتخابات مهمترین رویداد امسال است و باید رسالت خود در جهت برگزاری انتخاباتی شایسته و حضور حداکثری مردم ایفا کنیم.

صفری در پایان تاکید کرد: نظم در کار و تلاش همراه با برنامه باید در دستور کار جدی امسال دست‌اندرکاران اجرایی دولت باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن