رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی استان تهران:

امکان راه‌اندازی برخی رشته‌های علوم پزشکی در دانشگاه آزاد رودهن/ دانشگاه آزاد علوم پزشکی در آینده نزدیک در مجتمع امام علی(ع) واحد رودهن مستقر می‌شود/ تنها شهرک سلامت شرق استان تهران با همکاری دانشگاه آزاد رودهن ساخته می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی استان تهران گفت: راه‌اندازی برخی رشته‌های علوم پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن قابل بررسی و اجراست.

به گزارش پایگاه خبری تارود، با حضور سیدعلی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی استان تهران، حسن شهرکی‌پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، شهردار رودهن و همت نجفی رئیس شورای شهر رودهن جلسه‌ای در دفتر رئیس واحد تشکیل شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در این جلسه ضمن عرض تسلیت به‌مناسبت دهه فاطمیه و گرامیداشت دهه فجر، گزارش مبسوطی از وضعیت آموزشی، پژوهشی و امکانات این واحد دانشگاهی ارائه کرد و گفت: با توجه به اینکه ما در شرق استان تهران فاقد بیمارستان هستیم، ان‌شاءلله که بتوانیم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی، بیمارستان و شهرک سلامت را در واحد رودهن راه‌اندازی کنیم و در برخی از رشته‌های پزشکی پذیرش دانشجو داشته باشیم.

حسن شهرکی‌پور در ادامه با بیان این مطلب که پردیس دانشگاه آزاد علوم پزشکی در آینده نزدیک در مجتمع امام علی(ع) واحد رودهن مستقر می‌شود، اظهار کرد: بستر به وجود آمده می‌تواند شرایطی جدید را برای واحد رودهن رقم بزند که برکات زیادی برای بخش رودهن به همراه خواهد داشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی استان تهران نیز پس از بازدید از محل ساخت بیمارستان در حال احداث و مجتمع امام علی(ع) و سایر امکانات آموزشی، پژوهشی، آزمایشگاهی و بالینی، خوابگاهی و مراکز رشد فناور گفت: راه‌اندازی برخی رشته‌های علوم پزشکی در این واحد دانشگاهی قابل بررسی و اجرا است.

ابطحی در ادامه گفت: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران آماده هرگونه همکاری در زمینه‌های مختلف به منظور ارتقای سلامت بخش رودهن با محور دانشگاه واحد رودهن است.

وی تصریح کرد: در نظر داریم تا با توسعه و همسان‌سازی امکانات پزشکی موجود در واحدهای استان تهران، نسبت به استفاده بهینه و هدفمند، به منظور افزایش هم‌افزایی و پیاده‌سازی نظام سلامت برنامه‌ریزی و اقدام کنیم.

ابطحی در پایان اظهار کرد: در شرق استان تهران جایی مناسب‌تر از رودهن برای ایجاد شهرک سلامت نیست چون بسیار مناسب و قابل دسترسی است و آماده همکاری با واحد رودهن در ساخت شهرک سلامت هستیم.

رشته‌های علوم پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن (1)

منبع: آنا

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن