اقامه نماز عید سعید فطر در شهر دماوند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی + تصاویر

صبح امروز، نماز عید سعید فطر در مسجد جامع شهر دماوند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حضور مسئولان و آحاد مردم شهرستان دماوند اقامه شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند،  حجت‌الاسلام کاظم فتاح‌دماوندی، خطیب نماز عید سعید فطر شهر دماوند در این مراسم اظهار داشت: یکی از بزرگترین نعمت‌های خداوند به ما بندگان نعمت ولایت است.

وی افزود: بزرگترین درس امام راحل به مردم ایران استکبار ستیزی و مبارزه با ظلم بود و پیروزی در جنگ تحمیلی ۸ ساله و فتح خرمشهرها را مدیون شهدا و امام هستیم.

خطیب نماز عید سعید فطر دماوند گفت: امام راحل به ما آموختند که باید با آمریکا و رژیم صهیونیستی که نماد شیطان هستند، مبارزه کنیم.

فتاح‌دماوندی ادامه داد: وحدت و استقامت رمز پیروزی ما در طول تاریخ بوده است و ایرانی‌ها با شعار ما می‌توانیم، می‌توانند تحریم‌های ظالمانه را به فرصت تبدیل کنند.

وی تصریح کرد: حرکت پنج نفتکش ایرانی به سوی ونزوئلا اقتدار سیاسی نظامی و اقتصادی ایران است.

خطیب نماز عید سعید فطر دماوند بیان کرد: آنچه ما را از شرایط نفت برابر غذا نجات داده، گفتمان مقاومت و شجاعت است، نه سازش و انفعال.

وی گفت: امیدواریم مجلس یازدهم مجلس مقاومت و اعتلای سیاسی و اقتصادی ایران باشد و جهش تولید و اقتصاد مقاومتی باید مهم‌ترین دستور کار مجلس یازدهم باشد.

عکاس: میثم توکلی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن