رئیس اداره پست شهرستان دماوند:

افزایش 60 درصدی حجم ترافیک خرید و فروش‌های اینترنتی در شهرستان دماوند/ ارسال روزانه حدود 6000 بسته پستی به اداره پست شهرستان دماوند

رئیس اداره پست شهرستان دماوند از افزایش 60 درصدی حجم ترافیک خرید و فروش‌های اینترنتی در این شهرستان خبر داد.

چنگیز احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار  پایگاه خبری تارود دماوند اظهار داشت در شهرستان دماوند حجم ترافیک اینترنت در زمان شیوع کرونا به علت خرید و فروش‌های اینترنتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 60 درصد افزایش داشته است.

وی افزود: در حال حاضر روزانه حدود 6000 بسته پستی به اداره پست شهرستان دماوند ارسال می‌شود.

رئیس اداره پست شهرستان دماوند افزود: قرارداد اداره پست با پرسنل این اداره به صورت رسمی و قراردادی می‌باشد، پرسنل اداره پست کالاها را فقط به مقصدها توزیع می‌کنند و آنها را مشاهده نمی‌کنند و برای بررسی از دستگاه‌های مخصوص استفاده می‌شود.

احمدزاده ادامه داد: امروزه نامه‌نگاری‌های سنتی به روش قدیم تنها به صورت نمادین انجام می‌شود.

وی در خصوص رویکرد و اولویت اداره پست شهرستان دماوند تصریح کرد: رویکرد این اداره توزیع بسته‌ها به روز و بدون تاخیر است تا در ایام کرونا مرسوله‌ها انباشت نشده و به موقع به دست صاحبان بسته‌ها برسند.

رئیس اداره پست شهرستان دماوند بیان کرد: خوشبختانه کارمندان اداره پست شهرستان دماوند از نظر کرونا در سلامتی به سر می‌برند و جواب تست کرونای همه آنها منفی است.

وی گفت: خدمات این اداره از ساعت 7 و نیم صبح تا 14 و نیم ارائه می‌شود و پستچی‌ها تا زمانی که مرسوله‌ها را به مقصد برسانند مشغول به کار هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا