با حضور جمعی از مسئولان شهرستان دماوند انجام شد؛

افتتاح ۴ پروژه عمرانی و خدماتی در شهر آبعلی

به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر، پروژه‌های عمرانی شهر آبعلی با حضور فرماندار شهرستان دماوند و جمعی از مسئولان افتتاح شد.
مجید صفری، فرماندار شهرستان دماوند در حاشیه افتتاح پروژه‌های شهر آبعلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح چهار پروژه در شهر آبعلی بودیم که عمدتا مربوط به آسفالت و جدول‌گذاری بود.
وی افزود: همچنین شهرداری آبعلی زحمات زیادی در خصوص ساماندهی و تسهیل در عبور و مرور شهروندان انجام داده که این امر جای قدردانی دارد.
فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: ساماندهی میدان و نصب تندیس شهید حججی نیز با هدف پاسداشت خون شهدا و گرامیداشت یاد آنها به ویژه شهدای مدافع حرم انجام شد؛ علاوه بر این شاهد افتتاح محوطه‌سازی آتش‌نشانی آبعلی بودیم که نشان از آمادگی شهرداری در بحث خدمات‌رسانی دارد.
صفری با تاکید بر فعال کردن شورای سرمایه‌گذاری آبعلی تصریح کرد: راه‌حل برون‌رفت از مشکلات اعتباری برای انجام پروژه‌های کلان، فعالیت شورای سرمایه گذاری است که در این راستا به سرعت اولین نشست شورای سرمایه‌گذاری انجام شده و چهارچوب‌های کار مشخص می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: علی‌رغم اینکه فکر می‌کنیم آبعلی شهری ترانزیتی است، اما فرصت‌های بسیار خوبی از جمله پیست اسکی و مکان‌هایی که بتواند به عنوان سرمایه‌گذاری و گردشگری استفاده شود در آن موجود است.
فرماندار شهرستان دماوند عنوان کرد: شهر آبعلی چندین برابر ظرفیت خود امکانات و استعداد دارد، اما این استعدادها باید با برنامه خاصی شکوفا شود که امیدواریم که این اتفاق رخ دهد.

*افتتاح پروژه‌های شهرداری آبعلی

در ادامه افتتاح پروژه‌های شهر آبعلی، کاظم شریف‌آهی شهردار آبعلی اظهار کرد: امروز با حضور فرماندار شهرستان دماوند چهار پروژه در شهر آبعلی افتتاح شد که شامل زیرسازی و آسفالت خیابان شهید سلطان آهی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی به طول یک کیلومتر بود.
وی افزود: پروژه بعدی ساماندهی خیابان شهید حججی و همچنین پروژه فاز اول جدول‌گذاری و آسفالت خیابان لوار با اعتباری بالغ بر ۱۳۲ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و داخلی در مساحتی به طول ۵۰۰ متر‌مربع جدول‌گذاری، یک‌هزار و ۱۰۰ متر زیرسازی و یک‌هزار و ۱۰۰ مترمربع آسفالت انجام شد.
شهردار آبعلی اشاره‌ای به پروژه محوطه‌سازی، ساماندهی و دیوارکشی آتش‌نشانی بود که این پروژه در مساحتی به طول ۶۲۰ مترمکعب و اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی اجرایی گردید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن