اطلاعیه ثبت‌نام مرکز علمی کاربردی شهرداری رودهن

اطلاعیه مرکز علمی کاربردی شهرداری رودهن برای دانشجویان جدیدالورود صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشوردر خصوص اعلام فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی کد رشته محل‌های پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ‌کاربردی بهمن‌ماه سال ۹۶ به شرح زیر می باشد.

براساس ضوابط مربوط به‌گزینش هر یک از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی مختلف در پذیرش دوره‌های مذکور از بین داوطلبانی که حدنصاب لازم را احراز کرده‌اند، بر اساس اولویت کدرشته‌محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده‌شده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان در هر کدرشته محل استخراج گردیده است.

کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست  از روز شنبه ۱۹ الی ۲۱ اسفند ماه با در دست داشتن مدارک و با توجه به کدرشته محل قبولی به نشانی تعیین شده در جدول شماره (۴) دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذکور مراجعه نمایند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانیکه در زمان مقرر موفق به ثبت نام نشده‌اند می‌توانند حداکثر تا روز سه‌شنبه ۲۲ اسفند ماه سال جاری اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای دانشجویان جدید پذیرفته‌شده در مرکز علمی کاربردی شهرداری رودهن با شماره ۷۶۵۰۱۸۹۰ الی ۹۵ تماس حاصل نمایند.

??????????
??????????
??????????

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن