رئیس اداره ترویج و هماهنگی جهاد کشاورزی شهرستان دماوند خبر داد؛

برگزاری دوره آموزشی اصلاح الگوی کشت در آبسرد/ بهره‌برداران با کشت انواع کلم در این دوره آموزشی آشنا شدند

رئیس اداره ترویج و هماهنگی جهاد کشاورزی شهرستان دماوند از برگزاری دوره آموزشی اصلاح الگوی کشت با حضور بهره‌برداران پیشرو شهر آبسرد خبر داد.

رازقه غلامرضایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار کرد: در این دوره آموزشی تعدادی از بهره‌برداران زراعی سال‌های متمادی به کشت محصولات خیار، کدو و سیب زمینی شرکت کردند.

وی افزود: هدف از برگزاری این دوره آموزشی آشنایی بهره‌برداران با کشت انواع کلم به منظور تبادل اطلاعات و تجربیات بهره‌بردارنی است که اقدام به کشت انواع کلم مشغول می‌کنند.

رئیس اداره ترویج و هماهنگی جهاد کشاورزی شهرستان دماوند ادامه داد: با توجه به بررسی به عمل آمده توسط محققین مراکز تحقیقات کشاورزی با کشت کلم می‌توان با گل جالیز مبارزه نمود که در سال آینده کشت انواع کلم به صورت پایلوت کاشت، داشت و برداشت در مزرعه‌ای آموزش خواهیم داشت.

غلامرضایی در پایان گفت: بهره‌برداران علاقه‌مند می‌توانند جهت مشاوره کشت انواع کلم و شرکت در کلاس‌های آموزشی به مرکز جهاد کشاورزی آبسرد مراجعه نمایند.

برگزاری دوره آموزشی اصلاح الگوی کشت در آبسرد برگزاری دوره آموزشی اصلاح الگوی کشت در آبسرد برگزاری دوره آموزشی اصلاح الگوی کشت در آبسرد برگزاری دوره آموزشی اصلاح الگوی کشت در آبسرد برگزاری دوره آموزشی اصلاح الگوی کشت در آبسرد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن