معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند خبر داد؛

اشتغال به کار ۸۰ درصد از افراد بهبودیافته از دام اعتیاد در شهرستان دماوند

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند از اشتغال به کار ۸۰ درصد از افراد بهبودیافته از دام اعتیاد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  پایگاه خبری تارود دماوند،  ابوالفضل حلیم زمهریر در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دماوند اظهار داشت: برنامه چشم انداز سال ۱۴۰۰ و میان‌مدت ۱۴۰۵ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان، با همکاری کمیته‌های تخصصی در دست تهیه است.

وی افزود: در خصوص موضوع معتادان متجاهر، دماوند وضعیت خوبی دارد، با این وجود ادارات متولی موظف به شناسایی این افراد هستند تا در صورت مشاهده، نسبت به ساماندهی این افراد اقدام لازم صورت گیرد.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: نقاط آسیب‌پذیر شهرستان شناسایی شده و مسئولان به صورت میدانی بازدیدی خواهند داشت تا مشکلات آن‌ها بررسی و اقدامات زیرساختی و فرهنگی صورت گیرد.

زمهریر خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری، ۸۰ درصد از افراد بهبود یافته از دام اعتیاد که از سوی بهزیستی معرفی شدند، از طریق اداره کار شهرستان مشغول به کار شدند و با توجه به عدم پیگیری مابقی افراد، لازم است اداره کار پیگیری لازم در خصوص فراهم آوردن زمینه اشتغال آنها را به عمل آورد.

وی گفت: با توجه به تشکیل گروه یاریگران زندگی در فضای مجازی، اقدامات آموزشی، فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد برای جامعه هدف در بستر فضای مجازی و برنامه شاد انجام می‌شود.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا