رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند خبر داد؛

خلع ید و رفع تصرف ۳۰ هکتار از اراضی چشمه‌ها و عباس آباد رودهن/ اکیپ‌های گشت منابع طبیعی دماوند شبانه‌روزی اراضی ملی را تحت نظر دارند

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند از خلع ید و رفع تصرف ۳۰ هکتار از اراضی در پلاک اراضی چشمه‌ها و عباس آباد رودهن به ارزش ریالی ۹۰۰ میلیارد خبر داد.

محمود حجتی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: با حضور یگان حفاظت منابع طبیعی استان تهران و شهرستان دماوند به مساحتی بالغ‌بر ۳۰ هکتار از اراضی در پلاک منطقه چشمه‌ها و عباس‌آباد بخش رودهن با ارزش ریالی ۹۰۰ میلیارد ریال که شامل دیوارکشی و اسکلت بنا از ید متصرفین خارج و به دولت بازگردانده شده است.

وی افزود: همچنین روز گذشته هم حدود مساحتی بالغ‌بر ۱۷۰ متر مربع در پلاک ثبتی منطقه آیینه ورزان نیز رفع تصرف شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند با اشاره به برخورد قانونی با متخلفین و متصرفین به عرصه‌های منابع طبیعی تأکید کرد: اکیپ‌های گشت و مراقبت منابع طبیعی به صورت شبانه‌روزی اراضی ملی را تحت نظر و پایش دارند و با تعامل خوبی که با مقامات قضائی و نیروی انتظامی وجود دارد به محض مشاهده تخلف، تخریب و تصرف عرصه‌های ملی با خاطیان طبق قانون برخورد می‌شود.

حجتی ضمن ابراز خرسندی از همکاری مردم در حفظ و حراست از عرصه‌های طبیعی یادآور شد: مجموعه منابع طبیعی آماده دریافت گزارش‌های مردمی از طریق شماره تلفن ۱۵۰۴ در خصوص هرگونه تخریب، تصرف و آتش‌سوزی‌های احتمالی در عرصه‌های منابع طبیعی می‌باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن