مدیر امور منابع آب دماوند خبر داد؛

اخذ سند مالکیت برای مساحتی بالغ‌بر ۵۹ هزار مترمربع از بستر رودخانه تاررود

مدیر امور منابع آب دماوند از اخذ سند مالکیت برای مساحتی بالغ بر 59 هزار متر مربع از بستر رودخانه تاررود در حوزه عملکرد این امور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مصطفی عباسی در نشست مشترک امور منابع آب دماوند با اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان، ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: با پیگیری های ویژه به عمل آمده توسط همکاران این امور، سند مالکیت برای مساحتی بالغ بر 59 هزار متر مربع از بستر رودخانه تاررود دماوند در جهت تثبیت مالکیت، اخذ شد.

وی ادامه داد: بر اساس تفاهم نامه میان وزارت نیرو و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و جلسات استانی و شهرستانی برگزار شده با دبیرخانه شورای حفظ حقوق بیت المال و همچنین پیگیری های مستمر انجام شده توسط امور آب دماوند، مقرر شد در چارچوب ضوابط و مقررات جاری در خصوص اخذ سند مالکیت برای بستر رودخانه های واقع در این شهرستان در حوزه عملکرد این امور اقدام شود.

مدیر امور منابع آب دماوند در پایان خاطر نشان کرد: با اخذ سند مالکیت برای اراضی بستر مجاری آب های سطحی و با تثبیت مالکیت دولت به تولیت وزارت نیرو (شرکت آب منطقه‌ای تهران)، امکان هر گونه سوء استفاده احتمالی برای تصرفات بستر و حریم منتفی خواهد شد و امور آب دماوند در نقش حاکمیتی خود با هر گونه تخلف و تصرف مطابق با قانون برخورد لازم را به عمل خواهد آورد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا